Wpis z mikrobloga

jako że dzisiaj jest Światowy Dzień Feministek to zakładam i zapraszam do obserwacji nowego tagu #codziennymizoginizm, pod którym będę wrzucać najgłupsze, najbardziej mizoginistyczne i #!$%@? treści jakie znajdę na portalu wykop.pl lub innych stronach. serdecznie polecam.

na dobry początek:

Tak jak wspominałem kobiety to małpki które skaczą z penisa na penis. Oczywiście są wyjątki które będą zaprzeczać, np kobiety z wykopu (bo są brzydkie).

Czy widzicie jakieś plusy bycia w związku oprócz "darmowego" seksu?

Będąc z kobietą nigdy nie osiągniesz sukcesu w życiu zawodowym ponieważ tracisz na nie zbyt dużo czasu a jeśli jesteś w zaawansowanym związku to również pieniądze, a w zamian za to ona z przyjemnością w klubie pod wpływem chwili podwinie sukienkę.


źródło

#gownowpis #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #mizoginizm
  • 54
@rybsonk: @kwasnydeszcz: jedna z tych paskudnuch malp z wagina fuj

nienawidze kobiet bo mnie pozbawily seksu nie daly mi milosci i ciepla a innym frajerom tak

ja jestem wspanialym dzentelmenem a one uganiaja sie za jakimis wulgarnymi #!$%@?

na mnie nawet nie zwracaja uwagi a przeciez mam normalna twarz pic rel

mam nawet auto bmw a i tak zadna nawet na mnie nie spojrzy tylko chodza z tymi frajerami na
Pobierz b.....l - @rybsonk: @kwasnydeszcz: jedna z tych paskudnuch malp z wagina fuj

niena...
źródło: comment_nyIJGCtXA4a9rxRQcxNkfwtR5Woju2Ct.jpg
z? z jakim stwierdzeniem OPa się zgadzasz?


@kwasnydeszcz: Pomijając oczywiscie skrajnosci typu karyny, to i tak te rzeczy mozna odniesc do duzej ilosci kobiet. Ogromna wiekszosc zwiazkow jest taka, ze facet zarabia wiecej i wydaje wiecej, czesto placi za wszystko swojej kobiecie. Na pewno nie pomaga to na sciezce kariery, gromadzeniu pieniedzy, trzeba jej non stop dawac atencje.

"Z penisa na penis" Nie wiedzialem o tym, dopoki nie zaczalem randkowac na