Wpis z mikrobloga

jako że dzisiaj jest Światowy Dzień Feministek to zakładam i zapraszam do obserwacji nowego tagu #codziennymizoginizm, pod którym będę wrzucać najgłupsze, najbardziej mizoginistyczne i #!$%@? treści jakie znajdę na portalu wykop.pl lub innych stronach. serdecznie polecam.

na dobry początek:

Tak jak wspominałem kobiety to małpki które skaczą z penisa na penis. Oczywiście są wyjątki które będą zaprzeczać, np kobiety z wykopu (bo są brzydkie).

Czy widzicie jakieś plusy bycia w związku oprócz "darmowego" seksu?

Będąc z kobietą nigdy nie osiągniesz sukcesu w życiu zawodowym ponieważ tracisz na nie zbyt dużo czasu a jeśli jesteś w zaawansowanym związku to również pieniądze, a w zamian za to ona z przyjemnością w klubie pod wpływem chwili podwinie sukienkę.


źródło

#gownowpis #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #mizoginizm
  • 54
  • Odpowiedz
Tak jak wspominałem kobiety to małpki które skaczą z penisa na penis. Oczywiście są wyjątki które będą zaprzeczać, np kobiety z wykopu (bo są brzydkie).

Czy widzicie jakieś plusy bycia w związku oprócz "darmowego" seksu?

Będąc z kobietą nigdy nie osiągniesz sukcesu w życiu zawodowym ponieważ tracisz na nie zbyt dużo czasu a jeśli jesteś w zaawansowanym związku to również pieniądze, a w zamian za to ona z przyjemnością w klubie pod
  • Odpowiedz
Czy widzicie jakieś plusy bycia w związku oprócz "darmowego" seksu?


@kwasnydeszcz: w8 ten tekst nie jest związany z żadną płcią i może być równie dobrze tekstem silnej i niezależnej kobiety nie potrzebującej więzi międzypłciowych krępujących jej swobodę rozwoju osobistego.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz Ej, o mnie tez zrob taki wpis, prosze :C
Tutaj dam tekst ktory możesz zacytować:

Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta, która zamknęła mordę i pozwoliła mu sie skupić na działaniu
  • Odpowiedz