Wpis z mikrobloga

W #mpk we #wroclaw pojawiły się informacje/reklamy MZ przestrzegające przed „skakaniem z kwiatka na kwiatek” i ruchaniu zbyt dużej ilości loszek, bo może to skutkować wenerykami, hivem itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Beka jednak dopiero się rozkręca, bo dla zobrazowania problemu posłużono się animacją, na której samiec króliczka (do którego w domyśle kierowana jest reklama) ogarnia zarażoną samiczkę, która przywdziana jest w barwy ukraińskie xD Najzabawniejsze jest jednak to, ze cała reklama jest po polsku, a na końcu pojawia się napis po ukraińsku, żeby regularnie badać się na HIV xD
  • 99
  • Odpowiedz
Taki to już urok,że przyjmując ludzi z biedniejszych krajów więcej u niż chorób niż w kraju bogatszy.
No i na plus,że coraz więcej mówi się o chorobach przenoszonych droga płciową,nie tylko HIV.
  • Odpowiedz
@krave: ale dyskusja toczy się o to jak łatwo zarazić się hivem a nie katarem czy rzeżączka co to za manipulacja z twojej strony? Jak taka dobra jesteś z liczb to wiesz jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia się hivem po jednym stosunku klasycznym xD na tzw jak to nazwałaś one night standzie? Ok. 10%. To teraz wyobraź sobie ile to prawdopodobieństwo może wynosić jak korzysta się z prezerwatywy. To jest ta
  • Odpowiedz
@Szalom: w poście OPa masz wymienione wenery, nie tylko hiv.
@majkkali: nawet producenci na ulotkach zastrzegają, że "prawidłowo użyta". Nie udowodniono też skuteczności np. przy HPV, a te dwie wymieniane najczęściej to tylko jedne z wielu bo skróty najłatwiej zapamiętać
  • Odpowiedz
@Szalom: ona żyje w przeświadczeniu że wystarczy dotknąć beniz i z miejsca dostanie kiłę, hiv i pewnie też raka jąder. Niestety taka edukacja w tym kraju, jeszcze pewnie mówi o tym ksiądz na religii
  • Odpowiedz
@hematemesis: akurat źle trafiłeś bo rodzice uważali, że od edukacji seksualnej jest ginekolog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu uważam, że jak ktoś lubi jednorazowe przygody to musi się liczyć z konsekwencjami.
@majkkali: ja Ci powiem: np. przed kiłą, której w Polsce obecnie mamy cichy nawrót, przed chlamydią, która często nie daje objawów zwłaszcza u mężczyzn, ale może po cichu prowadzić do bezpłodności i
  • Odpowiedz
A wykopki się podniecaja ukrainkami że takie ładne, łatwe i och ach. Ba, nawet polecają wyrywać je na tinderze i twierdzą że są lepsze od Polek we wszystkim.

A ja mam obserwację taką, że one są jeszcze mocniej #!$%@? od polskich karyn. Jeszcze bardziej konserwatywna mentalność. Już w Polsce jest duża różnica między kobietami w Poznaniu a w Białymstoku, a co dopiero takimi z Ukrainy.

Ja tam wolę mieć dziewczynę ze swojego
  • Odpowiedz