Wpis z mikrobloga

@panna_aparatka: może to i fobia, ale, serio, uważam to za obleśne. Nie wyobrażam sobie jeździć autobusem w rozpuszczonych włosach :) Ręce mogę sobie umyć, ubranie przebrać, a włosów raz że nie powinno się codziennie myć, a dwa mycie takich długich co dzień jest problematyczne. I co? Później miałabym się położyć do czystego łóżka z włosami, które smyrały brudne oparcia z autobusu? Rzyg, rzyg, rzyg! Mało co mnie tak brzydzi jak
  • Odpowiedz
  • 0
Moje miasto takie piękne. Wygląda na to, że to poznański autobus. Hosting rosyjski, ciekawe ile okrążeń internetu już zrobiło.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziara1429 @mistrz_tekkena @BrittaAndersson @Myszoskocznia Miałem dready przez 6 lat i może rozwieję wasze wątpliwości - napięta skóra głowy? Tak, ale to nie jest problemem, ponoć nawet to wspomaga ukrwienie i większość osób po obcieciu dreadów ma więcej włosów niż wcześniej :) ja podobnie, oprócz dwóch miejsc na głowie, gdzie rosły dready którymi zwiazywałem włosy.
Syf? To zależy. Ja myłem dready raz w tygodniu, syfu nie miałem, ale znałem
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: szacun dla tej dziewczyny za cierpliwość, zapuszczenie takich dredów musi jej dużo wymagać i mówię to bez ironii. Dla bólu dupy normików takich jak wy warto robić takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam na dredy bym się nie zdecydował, bo szkoda mi moich włosów(mam długie prawie do pasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale w sumie każda osoba z dredami
  • Odpowiedz
@neonn: studiowałam z dziewczyną, która po 7 latach noszenia dredów musiała je ściąć, bo z powodu ich ciężaru zaczęła łysieć po prostu. Po obcięciu masę czasu chodziła w chustce, bo miała widoczne łyse placki. Może po prostu dredy dredom nie równe.
  • Odpowiedz
  • 0
@BrittaAndersson to dziwne, pewnie bardzo ciasno dokręcała odrosty. Ja przy głowie zawsze miałem dość luźne włosy, więc pomimo ciężaru (mam bardzo gęste włosy, więc dreadów była masa) nie wylysialem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Myszoskocznia sam mam teraz długie pióra, ciągle spięte (eh to korpo :p) i nie czuje kompletnie dyskomfortu z tego powodu, przy dreadach bywało gorzej
  • Odpowiedz