Wpis z mikrobloga

@neonn: ja dalej nie czaje dlaczego ludzie mają takie negatywne podejście do dredów, mam dredy już 1,5 roku (całkiem długie, do połowy pleców), myje ze 2-3 razy w tygodniu, dbam o nie, a i tak jedyne z czym im się dredy kojarzą to brud. Przez 6 lat też pewnie się nasłuchałeś tych z d--y wziętych teorii więc nie będę strzępić ryja ale każda kolejna osoba zadziwia mnie jeszcze bardziej. A
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: dokładnie, a książek nie wypożyczają z biblioteki, bo żul ją wcześniej mial u siebie pod mostem i brudnym siurkiem dotykał każdej strony...:|
@ketrabbit: ja tam lubię dredy u dziewczyn, pod warunkiem, że jest sympatyczna (fajna, niekoniecznie ładna), no i nie słucha reggae ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@K_aro: no i pozniej "pyk" paluchem w nalewak a niech nastepny ma
generlanie automaty w budynkach gdzie zul nie ma swobodnego dostepu to ogolnie ok
ale te na dworcach czy peronach to gnoj
zreszta wole doplacic 5zl wiecej i usiasc p---a w cieplym
  • Odpowiedz
@siewca_kawy: ja w ogóle nie rozumiem jak można po skorzystaniu z kibla nie umyć rąk. I nie tylko faceci nie myją rąk po sikaniu "no bo hehe co to ja brudnego mam?" ale laski też, taka sama patola jak te żule. No ja p------e, rozumiem jak nie ma mydła w kiblu itd. ale gdzie nie idę wszystko jest dostępne, a jednak większość na to ślepa.
A teraz niech te osoby
  • Odpowiedz