Wpis z mikrobloga

Takie swobodne rozważanie.

Jeżeli chciałbym znaleźć sobie przebojową i towarzyską dziewczynę, to szukałbym w klubach, imprezowniach, po domówkach u znajomych etc. Jeżeli szukałbym aktywnej, to pewnie gdzieś na siłowni, jakieś imprezy sportowe typu maratony... a gdzie szukać takiej co idealny dzień uważałaby za leżenie w łóżku z laptopem na kolanach, blantem w popiołce, książką na półce, z daleka od ludzi i żeby był problem, kto pójdzie do kuchni po jedzenie, bo jest za daleko?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhu8: No to już lepiej, bo rzucać pracę u najlepszego pracodawcy w Polsce żeby rozwozić pizzę to tak trochę słabo.

ale ogólnie łap plusa za zrozumienie

Nigdy nie byłem w stanie pojąć, dlaczego ludzie nie pojmują tak elementarnej wiedzy, że ludzie o odpowiednich zainteresowaniach, pojawiają się w miejscach gdzie te zainteresowania mogą praktykować. Idzie taki gościu do klubu i zdziwiony, że jego nowo poznana dziewczyna oprócz imprez i swoich paznokci,
  • Odpowiedz
@uhu8:

Ludzie w swojej wiekszości to niestety debile.

Tak, uświadomił mi to kiedyś pewien trochę przerażający eksperyment myślowy.
1. Zbierz w swojej pamięci wszystkich ludzi, których poznałeś w swoim życiu.
2. Wyłoń z nich jedną osobę, która wydaje Ci się najbardziej przeciętna z nich wszystkich pod
  • Odpowiedz
@FilipChG: ja taka jedna poznałem na grupce fb, ale dziewczyna ideał, oczywiście do czasu. Po sielance była gehenna.

Pamiętaj wiec zeby uważać czego sobie życzysz, bo możesz naprawdę to dostać i moze sie okazać ze wcale tego nie chciałeś wbrew pozorom.
  • Odpowiedz
  • 2
@FilipChG Co do imprez to ja się nie zgadzam. Sama lubię raz na jakiś czas wyjść gdzieś ze znajomymi i potańczyć, ale to nie jest moja pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć tu pewnie chodzi o ludzi, którzy chodzą do klubu co weekend a nie co parę miesięcy :v
  • Odpowiedz
@FilipChG: właśnie opisałeś mój związek, z żoną to potrafimy gnić godzinami w wyrze, w sumie to w czasie przeszłym bo dziecko jak narazie nie podziela lenistwa :)

  • Odpowiedz
  • 5
@FilipChG gdzie szukać? W łóżku... Musisz zacząć chodzić od mieszkania do mieszkania i w końcu znajdziesz. Choć jak jest leniwa to nie wiem czy będzie jej się chciało drzwi otworzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz