Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki potrzebuje waszej opinii, w kwestii dziecinnosci i bulu dupy.
Jestem facetem pod 30-stke, generalnie jestem zadowolony z zycia, wiadomo zawsze moglo by byc lepiej bo nie zarabiam 15k ( ͡° ʖ̯ ͡°) i chociazby troche wiecej wzrostu czy zdrowia.
Jezdze sobie grand cheerokiem a ostatnio kupilem sobie czolg na sterowanie i plecak w ksztalcie smoka w nastepstwie czego zaczela sie zajebista nagonka rodziny i znajomych, ze hurr durr dorosnij, ze mi juz nie wypada, ze jezdzisz takim autem a plecak ze smokiem chcesz nosic puknij sie, ze lepiej sobie dziewczyny poszukaj itd.
Strasznie mnie to #!$%@? i mowie w ktora strone mam isc tej dziewczyny szukac. Uwazam, ze facet w kazdym wieku ma w sobie czastke dziecka i to oni maja problem bo odwrocili sie od samych siebie, nie czuja radosci tylko kredyty rachunki pijanstwo. W ogole to serdeczny #!$%@? im do tego, im wszystkim.

Ale jednak zasiali we mnie to ziarno niepewnosci, dlatego przychodze do was z tym pytaniem, komu wy przyznacie racje. A ja ide pojezdzic czolgiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 11
OP: @sprzedalemsie_pl: paniee to nie porcelana, prawdziwy metal, nawet kopci i wydaje dzwieki ( ͡ ͜ʖ ͡)

@pestis: haha to jest mysl! a wiesz co dzisiaj widzialem w deichmanie? kapcie jednorozce. Jutro kupie i bede nasluchiwal pekania dupy 490 #pdk

@CynicznaMaciora ajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @sprzedalemsie_pl: paniee to nie porcelana, prawdziwy me...

źródło: comment_3zM43LwTzz9CfvjQ9E0BAL6wUuxHCBFb.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, stary, i zajebiście! u mnie w okolicy sobie jeździ chłopak, też tak bliżej 30tki niż dalej, kilkuletnia fiesta #!$%@? jakimiś postaciami anime na całe auto, jakieś laseczki i napis NARUKO. pierwszy raz kekłem jak zobaczyłem, że to facet, myślałem, że laska...ale potem pomyślałe...i #!$%@? BARDZO DOBRZE :)
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 28 lat, dwojke dzieci i zone, a moim najwiekszym hobby jest kupno szerszej alufelgi, jeszcze wieksze obnizenie golfa dwojki i przekladka silnika na jakis #!$%@?. W zyciu i domu jestem luzno podchodzacym do zycia smieszkiem, pomimo zdziwienia otoczeniaale mam to w dupie :-) nigdy nie dorosne mentalnie, moja rodzina milion razy mowila ze trzeba zmadrzec ale po co? Mi tak dobrze :)