Wpis z mikrobloga

@robekk1978: na poczatku dalem 2gb i to samo, a co do tego cpu to chyba mam bo przed instalacja systemu musialem w biosie cos z wirtualizacja zmienic w opcjach cpu zeby moc 64bit zainstalowac, bo tak mialem tylko 32
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty guest additions, nie vboxservice :) możesz zamontować to jako CD z menu virtual boxa, może jest też w repo. Popatrz też w ustawienia przydziału karty graficznej, są tam checkboxy które mogą pomóc. Na Twoim sprzęcie nie powinno to mulić. Może też coś z konfiguracją archa, możesz np sprawdzić jak chodzi Manjaro
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: nie wiem, może to głupie, ja korzystam z Windowsa 10 na Virtualboxie i denerwowało mi miejscami klatkowanie systemu (nie było to jakoś uporczywe, ale po prostu czasami denerwujące). W ustawieniach maszyny (Ustawienia->System) zmieniłem urządzenie wskazujące z domyślnego (tablet USB) na mysz PS/2. Co prawda, gdy przełączasz się między domyślnym systemem, a VB przeszkadza klikanie hosta (domyślne prawy crtl), jednakże na dłuższą metę było to praktycznie niezauważalne - może Ty
  • Odpowiedz