Wpis z mikrobloga

@quarox: Niestety odpuściłem sobie, trochę zbyt duży chaos
@asstung: znam
@luksio2: Brzmi spoko
@gitarasiema: Znam
@arctik: Wszystko znam
@saper_vodiczka: znam
@hejzehejhejzeho: znam
@Chrystus: Na razie anime trochę mi się przejadło
@CapoDiTuttiCapi: Oj niestety nie mam sił na seriale, dużo bardziej wolę filmy
@hacerking: the perfect host wygląda spoko, Who am I niestety niemiecki, a ja jestem z tych którzy nie są wstanie
@GarGalin: Brawl In Cell Block jest #!$%@? ale nie dlatego że jest kiczowaty. Jest zwyczajnie głupi i widać że zerowy budżet mieli. Więzienia w piwnicach, scenariusz... zresztą, miłego seansu ale nie nastawiaj się na niewiadomo co. ps. Vince Vaughn w sumie mógłby Hitmana grać z tą łysą czaszką.
@hacerking: polskich raczej nie ma, chyba, że mówisz po niemiecku ( ͡º ͜ʖ͡º) A hollywood chainsaw hookers owszem dobre. Jednak Killer Kondom jest najbardziej #!$%@?. Kiczowaty film w klimatach trochę noir ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jozik: a jak primer ci się podobał to obejrzyj ARQ, Predestynacja jest też fajna, ale lepiej, żebyś nie był zbyt oczytany w paradoksach czasowych, bo ja niestety zorientowałem się po 20 minutach jaka będzie cała fabuła filmu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jozik: A jeśli w ogóle lubisz filmy z podróżowaniem w czasie to bardzo, ale to bardzo polecam pełnometrażowe filmy Futuramy :) Jeden mam cudowny motyw, ale wszystkie się łączą, więc najlepiej całość obejrzeć. Raczej nie będziesz żałował