Wpis z mikrobloga

Jebiąc 8 godzin dziennie zarobisz te 1600-1800 zł miesięcznie
Jak będziesz tyrał po 10 h to zarobisz 2000.

Ile możesz realnie odłożyć miesięcznie? 400 stówki? Pod warunkiem, że zdrowie domaga, nie masz samochodów, telefonu, kina, nigdzie nigdy nie pojedziesz i generalnie normalnego życia.

Mieszkanie-koszt- 300.000 zł. 62,5 roku spłacania xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak można przed 30-stką mieć własny samochód i mieszkanie, jak nie dostało się kapitału na start- pieniążków od dziadziusia, pomocy od wujka, o kasie od starych nie mówię...

Jak #!$%@? można miec prawie 30 lat i nowy samochód i mieszkanie, zawsze najnowszy telefon, ciuchy, podróże.
SKĄD #!$%@?. Z PRACY?

Pracy o której najwięcej do powiedzenia mają osoby które dostały najwięcej i dziwnym trafem ci też nagłośniej krytykują.

#zalesie #gorzkiezale #takaprawda
  • 280
@qwerty69: Chyba jednak to ty życia nie znasz. Elektryk z uprawnieniami jest jedynie podmiotem odpowiedzialnym do stawiania pieczątek. Resztę robią ludzie z łapanki z olx i sa w stanie wyciągnąć po 5k w delegacjach. Na podstawie tego zakładam ze podobnie może być w innych branżach.

Nie lubię tego cebulackiego myślenia ze jest cieżko, bo musiał bym siebie i cześć swoich znajomych uznać za 7 cud świata. Wole założyć ze jestem normikiem
@MZ23: o widzę wychodzą najlepsze cechy robaka - dopowiadanie sobie. Nigdzie nie napisałem, że jest mi źle. Po prostu #!$%@? mnie jak ktoś tak głupi jak Ty sieje nieprawdę. No bardzo spoko oferta konsultant ds. sprzedaży oczywiście bez kwoty wynagrodzenia. Szybki research po internecie

https://forum.trojmiasto.pl/ile-zarabia-sie-w-PLAY-w-TRojmiescie-jako-konsultant-t422374,1,33.html

8 zł na reke czyli takapostawa do 1500 zeby zarobic ponad 2 tys musisz tam sie nameczyc sporo godzin dodatkowych i bonusy ;/


Od 2012 zarobki
Chyba jednak to ty życia nie znasz. Elektryk z uprawnieniami jest jedynie podmiotem odpowiedzialnym do stawiania pieczątek. Resztę robią ludzie z łapanki z olx i sa w stanie wyciągnąć po 5k w delegacjach. Na podstawie tego zakładam ze podobnie może być w innych branżach.


@Furiat: Zdradzę ci sekret. Wiele specjalistycznych zawód polega na stawianiu pieczątek. Tylko op nie jest elektrykiem, architektem, inżynierem, ani lekarzem...

Nie lubię tego cebulackiego myślenia ze jest
@kicjow: pokazać ci wypłaty? Poza tym w ciągu 5 lat wyplaty miałyby nie wzrosnąć? Żadnych godzin dodatkowych, jak to w każdej sprzedaży, na cześć wypłaty składa się premia - to jest to co mówiłem o umiejętności gadania i klepania w kąkuter.
@Krakus_Ancymonek trochę Cię przybije, wegetacja jest dopóki nie zarabiasz więcej niż 4000zl. To co powyżej można odłożyć, to co do 4k wchodzi w czynsz, paliwo, jedzenie, wyjścia i wakacje.
Zwykły przykład, studia do 25roku życia (dzienne lub nie i praca) masz 25lat na naukę czegoś co będzie przynosić zysk. Informatyka, cnc, sprzedaż czegokolwiek, nawet proces produkcji szyb czy ki #!$%@? i bez studiów powyżej 25roku będziesz zbliżał się do kierownika w jakimś
@kicjow: Nie no pewnie, racje mają jacyś randomowi ludzie w internecie. Ja pracuje ale zawyżam swoje zarobki po to żeby zrobić cię w #!$%@? bo takie mam hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)