Wpis z mikrobloga

  • 60
@rineo: Na reakcjach do analogicznej sytuacji. Robią bohatera z człowieka, którego „pierwowzór” sami najchętniej by spalili, nazywając przy tym terrorystą.
  • Odpowiedz
Aha, nie wspominałam o robieniu polityki na zmarłym, co tak chętnie piętnowali wcześniej.


@Aerials: acha czyli Kaczynski nie robi polityki na Smolensku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
„Terroryście” :)

@Aerials: możesz napisać wprost o co Ci chodzi?

nie wspominałam o robieniu polityki na zmarłym, co tak chętnie piętnowali wcześniej.

Widzę pewne różnice pomiędzy wykorzystywaniem do celów politycznych (m.in. poprzez tworzenie teorii spiskowych, dzielenie ludzie na "naszych" i "onych") zmarłych w wypadku komunikacyjnym, a upamiętnieniem człowieka, który zdecydował się na zamanifestowanie swoich poglądów poprzez głośne samobójstwo.
  • Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem pls


logiki troche pls.

nie wspominałam o robieniu polityki na zmarłym


@Aerials: jaja sobie robisz prawda? Robienie polityki na trumnach to domena PiSu a nie opozycji tamci ludzie zgineli w wypadku/katastrofie do którego Pis dorobił ideologie polityczną a ten gość spalił się w ramach protestu politycznego.
  • Odpowiedz
lewusków


@Aerials: gdyby nie lewuski, to nie wyszłabyś z zaklętego kręgu kuchnia łóżko, który przeznaczyły ci kiedyś konserwy. No chyba że oraliby tobą pole, jeśli mąż nie byłby zbyt zamożny. Więc szanuj lewusków za to, że możesz pisac głupoty na wykopie, bo arabskie kobiety niekoniecznie mogą.
  • Odpowiedz
@rineo powolywanie sie na biednego czlowieka z problemami psychicznymi, ktory uzyl srodkow ostatecznych bo dal sie zaprogramowac mediom i dzialaczom totalnej opozycji to naprawde dno dna...
w ten sposob Kaczor bedzie marszczyl kota i rzadzil krajem do swojej ustanej smierci, jestescie na dobrej drodze aby stac sie Marianami Kowalskimi, czyli posmiewiskiem, ty wystepujac w tej sprawie kompromitujesz takze swojego szefa i po czesci akcje charytatywna, ktora on lepiej czy gorzej prowadzi,
  • Odpowiedz