Wpis z mikrobloga

@Soultronik: a coś własnymi słowami, poza wycieczkami personalnymi i kopiuj-wklej z przekazów dnia? Moja "kompromitacja" polega na dociekaniu na czym polega "hipokryzja" w różnej ocenie dwóch różnych wydarzeń, czy o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
Lewak here i ta akcja to rak ja #!$%@?ę. Gość się zabił - bardzo szkoda, ale robienie z niego Janka Wiśniewskiego jest słabe strasznie.
  • Odpowiedz
@Soultronik: jw.: nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi. Ty w ogóle do mnie piszesz? Bo wrzucasz dziesięć różnych wątków (kompromitacja opozycji, jakiś "mój szef", jacyś "moi", "kontrowersje", "sok z buraka", "Janusze z Grażynami" itd.) i nie rozumiem jaki to ma związek z czymkolwiek.
  • Odpowiedz
@Soultronik: może dla ciebie, bo od tamtej afery minęły lata (dosłownie), ale nawet jeśli: jaki to ma związek z tym wątkiem? Skompromitowałem się dociekaniem na czym polega "hipokryzja" różnej oceny różnych wydarzeń, bo według ciebie jestem "prześladowanym człowiekiem Owsiaka"?
  • Odpowiedz
no ja ci proobowalem to wytlumaczyc

@Soultronik: gdzie?

alle jak tego nie czujesz to jestes glupszy niz myslalem i idz tam z pania Janda ratuj Polske lol powodzenia!

Jaką Jandą, o co ci chodzi? Możesz jasno i wyraźnie opisać związek pomiędzy moim pytaniem, a kompromitacją opozycji, "moim szefem", "moimi ludźmi" (?), "kontrowersjami.net", "sokiem z buraka", "Januszami z Grażynami", "Jandą" itd.?
  • Odpowiedz
@Aerials: Przecież on się zabił w konkretnym celu, z pobudek POLITYCZNYCH, jak można powiedzieć, że ktoś UPOLITYCZNIA, polityczną śmierć? Równie dobrze, moglibyśmy mówić, że ludzie krytykujący Hitlera, upolityczniają śmierć Żydów.
  • Odpowiedz
@Aerials: i jego rodzina rozumiem, że nie ma nic przeciwko bo albo ma #!$%@?... tzn lewicowe poglądy albo została sowicie opłacona - innej opcji nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Andris00: to był wariat - dosłownie wariat.
  • Odpowiedz
@rineo stawianie Ryszarda Siwca w jednym szeregu z Piitrem Szczesnym a zawlaszcza okolicznosci w jakich obie postacie dokonaly swoich tragicznych samospalen swiadczy o niedoje.. mozgowym, robienie z tego politycznej hucpy jest tak absurdalne ze tylko w chorych glowach moglo sie urodzic, tudziez mogl tego dokonac 5 kolumna w szeregach opozycji, bo ciezko wyczuc ich kolejne kroki, co jest zartem i celowa autokompromitacja a co jest na serio
  • Odpowiedz
@Soultronik: wreszcie zacząłeś pisać w miarę na temat, własnymi słowami i bez wplatania fefnastu wątków od czapy. Tak trzymaj.

stawianie Ryszarda Siwca w jednym szeregu z Piitrem Szczesnym

Gdzie tak robię? Bo o p. Siwcu piszę tylko tutaj, pytając czy to o niego chodzi interlokutorce - niestety nie jestem dobry w odczytywaniu strumieni świadomości napchanych dziwnymi metaforami (styl nagminnie stosowany przez Obleżoną Prawicę) i muszę się dopominać o jasne
  • Odpowiedz