Wpis z mikrobloga

@rineo: Jeśli nie widzisz osi sporu, wyskakując z ateistami, to mogę jedynie współczuć. Ale ty po prostu udajesz idiotę, obudowując to w pseudoelokwentną wypowiedź i wywyższając się jakimiś głupimi ocenami wypowiedzi rozmówców. Nie zmienia to faktu, że ci sami ludzie stawiają znicze jednemu pajacowi i plują na drugiego. A ostatnio nawet życzą śmierci Jaro na forum GóWna przy okazji jego choroby. Nawet wśród wyborców Jara nie ma takich fanatyków. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Aerials: Będziesz mogła zobaczyć ile masz debili wśród znajomych xd

Takiej hipokryzji lewusków chyba jeszcze nie było... :D


@Aerials: Ty nic nie rozumiesz. Tu chodzi o to by była tak jak było czyli nam wolno wszystko a jak nie jesteś z nami to zamknij morde i nic ci nie wolno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rineo: Niezły potok słów, nie mówiący nic konkretnego. Schopenhauer byłby z ciebie dumny, ale sofistyką nie zabijesz logiki. Zmienisz sens słów innych, lawirując tak jak możesz a chodzi zdaje się o konkretny wypadek a nie wypadek w twojej głowie. Tym razem nie pozdrawiam. Zobaczymy się pewnie w Maku panie studencie 1 roku socjologii. Frytki jakby co lubię mało posolone...
  • Odpowiedz
@rineo: "Widzę pewne różnice pomiędzy wykorzystywaniem do celów politycznych (m.in. poprzez tworzenie teorii spiskowych, dzielenie ludzie na "naszych" i "onych") zmarłych w wypadku komunikacyjnym, a upamiętnieniem człowieka, który zdecydował się na zamanifestowanie swoich poglądów poprzez głośne samobójstwo." W celu przypomnienia...
  • Odpowiedz
@reasonable: dobrze zacząłęś, ale jednak musiałeś skończyć na bluzgach i "moja racja jest najmojsza". Szkoda.
@Puter: tia.

Wiecie co jest najbardziej smutne? Że nawet nie próbujecie. Kto nie z nami ten lewus-idiota-frytkopodawacz, koniec dyskusji. Inne spojrzenie lub ocena surowo zakazane.
  • Odpowiedz
@rineo: Nie , to ty masz zdanie jak ktoś się z tobą nie zgadza to idiota. Do żadnej wypowiedzi nie odnosisz się merytorycznie. Nawet nie napisałem nic co świadczy o opcji politycznej(sprawdź). Nie próbujecie? Znaczy kto? Nawet Shoppenhauer zawstydził by się twoją bezczelnością i arogancją. "Widzę pewne różnice pomiędzy wykorzystywaniem do celów politycznych (m.in. poprzez tworzenie teorii spiskowych, dzielenie ludzie na "naszych" i "onych") zmarłych w wypadku komunikacyjnym, a upamiętnieniem
  • Odpowiedz