Wpis z mikrobloga

@rineo nie wiem dlaczego poswiecilem ci tyle czasu, walenie niemca w kask w tym czasie byloby o wiele bardziej produktywne
Na barykadu ludu oswiecony, jak nie starczy ci na zapalki i benzyne, podaj numer konta
  • Odpowiedz
@Soultronik: przyszedłeś, zwyzywałeś mnie i na koniec stwierdziłeś, że masturbacja byłaby bardziej produktywna. Wcześniej dopytywałem o co ci chodzi, ale teraz chyba wolę nie wiedzieć :D

2011 - rządy dzisiejszej opozycji, 2017 - rządy PiS

@Psycho___________Dad: kolejny... A propos czego ten obrazek? Czy naprawdę tak trudno wyrazić swoją tezę/argument otwartym tekstem? Np. hipokryzja w różnej ocenie dwóch różnych wydarzeń wynika z następujących podobieństw między nimi albo tak odmienne
  • Odpowiedz
@rineo: Po co skoro ty przecież to wiesz

hipokryzja w różnej ocenie dwóch różnych wydarzeń wynika z następujących podobieństw między nimi albo tak odmienne oceny podobnych zdarzeń pokazują, że to i tamto.

Ten obrazek nie wymaga komentarza ale jeśli chcesz poznać moje zdanie to uważam, że ludzie chodzący na te manifestacje nie różnią się od Mariana Kowalskiego negującego ewolucje.
  • Odpowiedz
Po co skoro ty przecież to wiesz

@Psycho___________Dad: po co pisać otwartym tekstem, przecież kryptyczne metafory są równie zrozumiałe, a losowe obrazki "nie wymagają komentarza" bo jeśli wrzucający wie o co mu chodzi, to wszyscy inni też muszą.

jeśli chcesz poznać moje zdanie to uważam, że ludzie chodzący na te manifestacje nie różnią się od Mariana Kowalskiego negującego ewolucje.

Ja natomiast uważam, że lody czekoladowe są lepsze od waniliowych -
  • Odpowiedz
@rineo: Przecież sam widzisz hipokryzje na tym screenie i o tym napisałeś. Co tu jeszcze jest do dodania?
Nie wydaje mi się, żeby w przeciwnej sytuacji gdy u władzy była by teraźniejsza opozycja byłoby inaczej i również śmierć takich ludzi byłaby wykorzystywana politycznie.

Co do mojego zdania to tyczy się ono tematu:

W stolicy odbyć ma się marsz pamięci Piotra Szczęsnego (tego pana, który podpalił się pod PKiN). Takiej hipokryzji lewusków chyba jeszcze nie
  • Odpowiedz
@cu0_: Chciałem tylko przedstawić narrację w 2 podobnych przypadkach w których rządziły dwie odmienne opcje polityczne, a co za tym idzie hipokryzję tej gazety, która defacto jest lewicowa
  • Odpowiedz
Przecież sam widzisz hipokryzje na tym screenie i o tym napisałeś

@Psycho___________Dad: gdzie tak napisałem? Bo na pewno nie tutaj, gdzie podawałem hipotetyczne przykłady argumentowania/stawiania tez otwartym tekstem, miast kryptycznych strumieni świadomości.

Co tu jeszcze jest do dodania?

Jaki jest związek Twojego screenshota z "hipokryzją lewusków" mającą objawiać się uczestniczeniem w marszu pamięci p. Szczęsnego. Hipokryzją ma być fakt, iż różni ludzie w różnym czasie mają różne zdanie nt.
  • Odpowiedz
gdyby nie lewuski, to nie wyszłabyś z zaklętego kręgu kuchnia łóżko, który przeznaczyły ci kiedyś konserwy. No chyba że oraliby tobą pole, jeśli mąż nie byłby zbyt zamożny. Więc szanuj lewusków za to, że możesz pisac głupoty na wykopie, bo arabskie kobiety niekoniecznie mogą.


@Nie_bredz_czlowieku: O proszę, groźby i próba zastraszenia dziewczyny, no ale trzeba lewusków szanować xD. Czy to jest wina @Aerials, że lewactwo kiedyś miało słuszne
  • Odpowiedz
@rineo: To zrób mu pomnik. Zwykły debil który się podpalił bo nie lubił PiSu. Jak trzeba mieć nasrane w bani, żeby to zrobić i jak żeby robić z debila świętego...Poczekaj na podpalającego się przeciwko jedzeniu mięsa, globalnemu ociepleniu itp.Przy okazji inny kretyn zastrzelił polityka PiS parę lat temu... Pomnik i uwielbienie gdzie?
  • Odpowiedz
@rineo: "Widzę pewne różnice pomiędzy wykorzystywaniem do celów politycznych (m.in. poprzez tworzenie teorii spiskowych, dzielenie ludzie na "naszych" i "onych") zmarłych w wypadku komunikacyjnym, a upamiętnieniem człowieka, który zdecydował się na zamanifestowanie swoich poglądów poprzez głośne samobójstwo." W taki
  • Odpowiedz
@Puter: no i gdzie tam jest cokolwiek nt. stawiania pomników i robienia świętym? Czy naprawdę podział Polaków zaszedł już tak daleko, że napisanie czegokolwiek innego niż chore głowy skompromitowanej lewackiej opozycji z #!$%@? mózgowym robią świętego z debilnego ubeka mającego nasrane w bani nierozerwalnie wiąże się z oberwaniem wycieczkami osobistymi i seriami bluzgów?
  • Odpowiedz
@rineo: A gdzie ten co zabił? Też manifestacja głośna poglądów? Zamiast potępiać podobne zachowania - pochwalasz i mitoligizujesz
  • Odpowiedz