Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dla jakiej kobiety facet przestanie pić? Taki, który prawie codziennie piwko a w weekend sześć. A z kumplami to już bez limitu.
Czasem czytam o takich przypadkach. Zakochał się i przestał pić.
To głupie bo ja się czuję gorsza, że dla mnie nie przestanie. Że nie zasługuję na to. Faceci czasem mają coś takiego, że dla miłości przestaną. No bo nie chcą jej stracić.
A ja nie mam nawet odwagi powiedzieć, że będę z nim dopiero wtedy jak przestanie. Ja się boję cokolwiek z nim robić, bo jedno wiem na 100% - nie chcę być z uzależnionym.. A ten mój to pije tyle, że aż mi oczy na wierzch wychodzą, nie łazi nawalony, ale piweczko zawsze gdzieś będzie.
To jego życie przecież. Nie mogę mu stawiać warunków. Dlatego nawet z nim nie zaczynam. #zwiazki
Jak to jest, że ktos sie #!$%@? i przestaje? Znacie takie przypadki? Wtedy ta kobieta musi zacząć jakąś relację wiedząc że on pije i potem postawić ultimatum czy co? No musi go jakoś zaakceptować najpierw z tym piciem, żeby on pokochał ją? Faceci często marudzą, że kobieta chce go zmieniać i narusza jego wolność, że piwko to nic. Więc jak są możliwe te sytuacje, że on przestaje dzięki kobiecie? #rozowepaski #niebieskiepaski #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dla jakiej kobiety facet przestanie...

źródło: comment_MNhvOvcxzda3QXtq8Nj1PWwjWL3zzFcz.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania No dobra, ale dlaczego tak bardzo chcesz zakazać mu czegoś, co lubi? Oczywiście zakładając że to 1 piwo nie wpływa negatywnie na jego zachowanie? Jesteś taką egoistką, że to co lubisz Ty jest OK, a to co lubi on już jest złe i on musi to zmienić dla Ciebie?
  • Odpowiedz
z obserwacji moich znajomych, i przede wszystkim siebie, wnioskuje ze alkohol to używka dla smutnych ludzi.


@Plakat_z_popkornowym_koniem: O #!$%@?, odkrycie dekady. Przecież na tym polega sens spożywania alkoholu, że zagłusza się w ten sposób negatywne emocje, chemicznie pozwala się wyluzować. Dlatego też uzależnienie alkoholowe występuje zwykle u ludzkiego śmiecia, które w ten sposób znieczula się na własne problemy, co oczywiście tylko pogarsza ich sytuację. Szczęśliwi ludzie piją incydentalnie i w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rzucić picie można dla siebie nie dla kogoś, a jakby sytuacja była odwrotna? Że facet chce by kobieta rzuciła picie? Ile kobiet by to zaakceptował bez wina z przyjaciółkami? Moja była chciała mi zabronić, a wtedy piłem z kilka piw na miesiąc maks 10, nie tedy droga
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rzucić picie można dla siebie nie dla kogoś, a jakby sytuacja była odwrotna? Że facet chce by kobieta rzuciła picie? Ile kobiet by to zaakceptował bez wina z przyjaciółkami? Moja była chciała mi zabronić, a wtedy piłem z kilka piw na miesiąc maks 10, nie tedy droga


@u8t3io3p: Twoja kobieta przesadzala. Ja nawet pije wiecej niz Ty, bo raz w tygodniu po 2-3 piwka w weekend ze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak wiele Mirków i Mirabelek napisało - nie marnuj życia dla alkoholika. Gość jest przegrany już na starcie, taka jest smutna prawda, a będąc z nim w związku przegrana będziesz i Ty. To będzie bardzo toksyczna relacja, która wpłynie na Twoją samoocenę, będziesz zastanawiała się co jest z Tobą nie tak, że on nie chce przestać pić dla Ciebie, czego Ci brakuje, będziesz zadręczać się tym co możesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zmieni sie. Najwieksze #!$%@? wszech czasow. Z perspektywy lat wszystkie zwiazki w ktorych jedna polowka przesadza z alkoholem/narkotykami zawsze sie rozpada. Jeszcze #!$%@? jak dzieci jeszcze nie ma. Jak sa dzieci to dopiero jest tragedia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam takiego ziomeczka ktory pił bo byl noeszczesliwy. Jak sie z nim ustawialismy to on juz byl po 4, razem wypojalismy jeszcze 4 i do domu zabierał czteropak. Poznał dziewczyne i przestał pic. Wyglada jak nacpany, jest taki szczesliwy. Przez nia przeszedl na wege i zaczal cwiczyc yoge. Jak to wygladalo u nich nie wiem. Pewnie sam tego chcial. Ale jesli ich zwiazek sie zakonczy to bedzie z nim bardzo
  • Odpowiedz
iksde: 1. Żadna kobieta nie odciągnie alkoholika od butelki.
2. Ty czujesz się głupio bo on pije? Ty uważasz, że na niego nie zasługujesz? A czy on zasługuje na ciebie?
3. W zdrowych związkach ludzie od siebie oczekują i to egzekwują. Dzięki temu napędzają się do zmian na lepsze.

Tragedia, i mówię tu nie o jego piciu tylko o twoim podejściu cierpiętnicy.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dla żadnej i nie łudź się, że jak będziesz mistrzynią kamasutry/super kucharką/wyrozumiałą przyjaciółką etc. to to doceni i rzuci picie. Nie rzuci, a Ty będziesz do końca życia się łudzić, że on się zmieni z powodu Twojej do Niego miłości. On bardziej ceni alkohol od Ciebie i nic tego nie zmieni. Uciekaj jak najdalej!
  • Odpowiedz