Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, za parę dni wylatuję do pracy w #usa :D

Nie wierzę że się mi to udało w tak młodym wieku jakim jest 22lata!
Cały się trzęsę z radości oczywiście, spać nie mogłem ostatniej nocy, bo byłem zbyt pobudzony.
Już nie mogę się doczekać! Bilet mam ogarnięty, wsiadam w samolot.
A wiecie co jest najlepsze? Ja nie mam jakiejś " wymagającej roboty " bo jestem po zawodówce, nie wiem jakim cudem mi się to udało!
Napisałem do gościa, przekonał ambasadę USA, no i lecę w przyszłym tygodniu do pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przyznam, że trochę się z tym namęczyłem. Ale się udało nawet szybko. Mam już wszystko ogarnięte, co jest potrzebne.

Powoli się pakuję, wezmę te najważniejsze rzeczy, co mi się najbardziej przydadzą, i w drogę!
Jak ktoś jest ciekawy pracy, to się mocno zdziwicie, ale jestem elektrykiem oraz uczę się tak już dodatkowo instalacji typu jakiś klimatyzacji itp.

Nadal jestem lekko w szoku. Nie sądziłem, że kiedyś mi się to uda.
Wcale nie musicie być żadnych #programista15k żebyście mogli pracować u kogoś za granicą! :)
#wygryw #wygralemzycie #pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, za parę dni wylatuję do p...

źródło: comment_VT0jYh9dA1rIl01oDx7cDScaWtkKUCLr.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Kolejny nabrał się na amerykański sen.
Za 10 lat będziesz tęsknił za Polską, gdy zrozumiesz że same pieniądze to nie wszystko.
I gdy będziesz chciał kupić chleb w sklepie, a najbliższy normalny chleb będzie 100km dalej. I gdy znudzi ci się codzienny dojazd 2h zakorkowaną autostradą do pracy. I gdy będziesz chciał spamować Mirko, a internet będzie tak drogi i tak wolny, że nawet gorących nie wczytasz.
  • Odpowiedz