Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego hejtu na laske od Gonciarza. #!$%@? mnie on interesuje, ale nie mozna stwierdzic ze dziewczyna jest BRZYDKA. Na pewno niesamowicie oryginalna uroda, kto co lubi. Ale laska zadbana i dobrze ubierajaca sie. Ale mirek hehe brat gonciarza, albo rucha samego siebie HEHEHEHE.
#niepopularnaopinia #gonciarz #youtube #polskiyoutube
Pobierz mam_kaloryfer - Nie rozumiem tego hejtu na laske od Gonciarza. #!$%@? mnie on interes...
źródło: comment_kpHwn9SHICZCRbG5T1xBOmhRyKgtLvKP.jpg
  • 35
Szkoda,że ostatnio przybrała taki "feministyczny" wygląd.Kiedyś miała lepszą prezencję


@mchmjszk: Otóż to. Ma ładne duże oczy, zadbane ząbki i tak ogólnie nawet bez makijażu widać, że jest ładna. Ale chyba z wygody (albo ma #!$%@?) robi się na nieatrakcyjną kujonkę. Jeszcze brakuje aparatu na zębach i byłby komplet. To zdjęcie, które wrzucił @mam_kaloryfer jest z czasów kiedy wyglądała świetnie. Wystarczy bardzo delikatny makijaż, zadbane włosy i wygląda świetnie praktycznie bez wielkiego
@mam_kaloryfer: jasne, czepianie się wyglądu jest głupie, ale czepianie się innych idiotów, którzy nie potrafią zająć się sobą jest równie ujmujące intelektualnie.

To jest internet, każdy może sobie mówić co tam sobie chce, do tej dziewczyny to i tak pewnie nigdy nie dotrze a nawet jeśli to chyba jest na tyle ogarnięta że miałaby to w dupie. Przestańcie robić poważny biznes z rzeczy, które nim nie są.
laske od Gonciarza


@mam_kaloryfer: Zastanawiam się skąd na Śląsku wzięło się mówienie o kimś lub o czymś w formie "ktoś/coś od kogoś". Przecież to jest laska Gonciarza, a nie laska od Gonciarza. Tak samo siostra, matka, żona jest czyjaś, a nie od kogoś.
Zastanawiam się skąd na Śląsku wzięło się mówienie o kimś lub o czymś w formie "ktoś/coś od kogoś". Przecież to jest laska Gonciarza, a nie laska od Gonciarza. Tak samo siostra, matka, żona jest czyjaś, a nie od kogoś.


@TheMan: co?
Coś ci się #!$%@?ło, jakie na Śląsku? xD
To jest laska od Gonciarza bo to nie jest jego laska (nie jest jego dziewczyną) tylko właśnie "od" niego bo każdy na