Wpis z mikrobloga

Mnie osobiscie wkurzaja tacy kierowcy jak Ty. 2 pasy to powinny byc po to zeby lewym latac 160-180 a prawy niech sie wlecze 100. Natomiast lewy jest zapchany bo jasnie Panstwo jada 110-120 i wszystko prawie stoi w miejscu. :/ Idelany przyklad to Ci Janusze w czerwonym Transporterze.


@Dorth: Po pierwsze na obwodnicy nie można jechać 160-180. Po drugie należy zachować bezpieczny odstęp.
Po trzecie nie mogę wyprzedzać samochodów na prawym
@reddin: Nie można właśnie przez takich jak Ty. Można wyprzedzać prawym pasem na drodze jednokierunkowej z dwoma pasami a tutaj taka droga występuję.
Chodzi mi o to, że tacy emeryci co jadą 10-20km/h powinni zjechać na prawy i zwolnić bo ich wyprzedzaniem nic im praktycznie nie daje. Sensowna szybka jazda lewym to dopiero 150-160. Inaczej wszyscy się snują.
Nie bój się o moje umiejętności jazdy, ja się boję o takich Januszy
Nie bój się o moje umiejętności jazdy, ja się boję o takich Januszy z Transporterów czy innych padaczek bo to oni tworzą największe zagrożenie na drogach czasami nawet nie bezpośrednio.


@Dorth: Masz wzwód? Droga publiczna to nie tor wyścigowy, nie popełniłem, żadnego wykroczenia. Słaby troll 2/10 bo przeczytałem.

NIE z przymiotnikami zasadniczo piszemy łącznie.
@reddin: Ale ja nie piszę o ściganiu się tylko o płynnej jeździe, której przez takie zawalidrogi nie ma. Nie każdy ma 100KM i 15 letnie auto. Nowe, szybkie, bezpieczne auta mogą bez problemu jechać 160km/h. A nie czekaj nie mogą bo ktoś "śmiga" lewym pasem 10km/h szybciej niż prawy. (ʘʘ)

Niestety nie mamy 3-4 pasów na drodze gdzie wtedy tacy kierowcy jak Ty czy Janusze by nikomu
Po trzecie nie mogę wyprzedzać samochodów na prawym pasie jadąc prawym pasem, muszę jechać lewym który jest zajęty. Jeśli tego nie rozumiesz, jeśli takie proste sprawy cię denerwują, zalecam wizytę u specjalisty nim kogoś zabijesz.


@reddin: yyy... co? Od kiedy nie wolno z prawej strony wyprzedzać? Jakaś zmiana przepisów była ostatnio czy co?
@reddin: Najpierw piszesz o bezpiecznej odległości a potem Jaguar prawidłowo wyprzedzający nie może się przed Ciebie zmieścić bo zostawiłeś za mało miejsca. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą nagle wtedy użyłeś długich a chwilę wcześniej nie potrafiłeś mrugnąć Januszom w Transporterze żeby "bezpiecznie" wyprzedzić ich lewym a nie prawym pasem.