Wpis z mikrobloga

@bolczan: oj zdziwylbyś sie w Krakowie miedzy C.H Kraków Plaza a Decatlonem jest takie rondo bez znaku ustąp.Był nawet kiedys o nim jeden z Programów Jedź Bezpiecznie w TVP Kraków


@monstergagarin: na tym rondzie to "ustąp pierwszeństwa" okresowo pojawia się i znika, zależy jak wiatr zawieje. I jest na prywatnym terenie, a nie na drodze publicznej.
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: Bo tak napisałem. Jak będzie podobne, to bedzie to na pewno albo zwykłe rondo bez znaku A7 albo rondo ze znakiem A7 oraz np. wieloma pasami, tramwajami. Gdyby takie pytania były, to nie miałbym się do czego przyczepić. Czy podejmujesz wyzwanie znalezienia takiego ronda (z przykładu OP-a) w Europie/na świecie? W mojej wypowiedzi chodziło mi o to, ze wiele pytań jest/było zupełnie z czapy. Masz tutaj przykłady:

Jaką długość powinien mieć drążek od skrzyni biegów?
Jakie wymiary powinna mieć tablica rejestracyjna jednorzędowa?
Jaki dźwięk ma wydawać klakson?
Co zrobić, kiedy w trakcie jazdy samochodem zaczyna
  • Odpowiedz
@soadfan: k---a, typowe polaczkowe 'nie istnieje to po c--j sie o tym uczyc'. I pozniej mamy w szkole 'jakie beda pytania, po co się uczyc dla siebie skoro mozna tylko na odpowiednie pytania' 'mam gotowce' 'jakie pytania byly na poprzednim roku'.

Po to jest takie pytanie, zebys glabie jeden z drugim rozumial zasady pierwszenstwa. C--j czy takie rondo istnieje czy nie, masz pokazac ze rozumiesz reguly. I po to sa
  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan jak widzę te niektóre pytania na prawo jazdy to cały czas nie mogę wyjść z podziwu dlaczego nasze państwo nawet w takich sprawach nas robi w c---a
  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan no chyba nie maj friendzie tam jest oznakowanie ze osoby znajdujące się na rondzie muszą ustąpić wjeżdżającym. tu znaków brak
  • Odpowiedz
gnije z poziomu tego portalu xD jestescie po prostu debilami, kazdy znawca przepisow, kazde zlamanie jest tutaj pietnowane itd, ale przed pasami to ty sie zatrzymaj seba co xD

i co?
komentarz z bledna odpowiedzia (BAC) 163 plusy a prawidlowy (BCA) jeden plus xD xD
wytlumacze wam debile, prawo jest takie ze jak nie ma przed rondem znaku ustap pierszenstwa to ten co jest na rondzie ustepuje. Tak zgadza sie praktycznie na
  • Odpowiedz