Wpis z mikrobloga

Dostałem info już, że iPhone do mnie jedzie. Wysyłka leci z Niemiec. Czy w przypadku zwrotu, defektu czy cos, trzeba tam wysyłać czy można normalnie do iSpota w Warszawie się przejść? Myślałem, że jak zamówie przez strone appla to będą słali te iphony od ispotow, zeby na czas doszły, a tutaj wiadomość ze z Norymbergii aż jadą.
#apple #iphone
  • 4
@invtraveler: iSpot jest zewnętrzną firmą, która jest oficjalnym sprzedawcą Apple, jednym z wielu. iSpot =/= Apple Store. Ty zamówiłeś telefon z Apple Online Store i wszelkie zwroty (jeśli np. stwierdzisz, że Ci się nie podoba) robisz przez AOS. iSpot Ci zwrotu nie przyjmie. Jeśli chodzi o późniejsze naprawy gwarancyjne to możesz je robić wszędzie - albo wysyłkowo z AOS, albo w jakimkolwiek autoryzowanym serwisie - iSpot, Cortland itp.
@invtraveler: zamawianie ze strony Apple to najzajebistsza opcja jaką znam. Można rozpakować, wy*ebać folie, pobawić się sprzętem i odesłać ZA DARMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio do mnie szły paczki z Pragi (DHL), a odsyłałem UPS do Holandii.
Nic nie płacisz, po prostu wypełniasz na www formularz zwrotu i pojawia się u Ciebie kurier po odbiór.