Wpis z mikrobloga

#battlefield #bf1 #battlefield1 #eacwel

Mirki, to jest moja pierwsza gra ze stajni Battlefielda i przyznam szczerze, że nowej części nie kupię wcześniej niż minimum pół roku po premierze, jak zobaczę co się będzie działo. Bo z całym szacunkiem, o ile BF1 jest grą bardzo dobrą z natury - ci co ją robili na premierowe wydanie zrobili dobrą robotę po prostu, to jej support po premierze nie jest nawet żartem czy kpiną, to jest najzwyklejsza obelga wobec ludzi. Obraza, pogarda i plucie w twarz twierdząc, że to deszcz.

Gra ma nadal masę rzeczy, które były s---------e od premiery, na które każdy narzeka od premiery i które rok po premierze nadal są s---------e, i jedyne co gracze otrzymują jako odpowiedź to "I'm looking into it" - powiedziane jakieś pół roku temu a potem powtarzane co miesiąc, żeby nadal trzymać ludzi w napięciu aby nie wyszło "P--------e się śmiecie, mamy na to w------e". Mówię tutaj choćby o balancerze który jest j----ą kpiną i z którym nie zostało zrobione NIC. Ponadto rebalans broni, fixy ADAD i wiele innych rzeczy - k---a teraz rok po premierze dopiero coś próbują z tym zrobić. Widziałem devów którzy jakieś pół roku temu obiecywali, że coś kombinują z kampiącymi pojazdami, żeby im zwiększyć spread pocisków czy cokolwiek innego aby utrudnić ich stosowanie na dalekie dystanse. Co zostało zrobione? G---o. Kawaleria jest znerfiona do takiego poziomu, że możemy ją śmiało uznać za generalnie niegrywalną. Z konia walczyć się praktycznie nie da a jak zejdziesz z konia to nie masz pancerza i w dodatku masz c-----ą b--ń w porównaniu do innych piechociarzy, i nie masz szans w prawie żadnym starciu 1 v 1. Mogę tak jeszcze wymieniać.

Nie wspominam nawet o bugach których NIE BYŁO, a które zostały dodane z patchami i czekamy potem całe miesiące aż łaskawie ruszą d--y aby to naprawić. Choćby świeży bug z ikonkami, których nie widać dalej niż z 40 metrów. Kto się założy, że przez 2 miesiące tego nie naprawią?

DICE zawsze się tak zachowywało, czy tylko ten tytuł jest traktowany z taką pogardą jakby EA chciało go po prostu zabić?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubakabana: Ja bym im w ciemno nie wierzył ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ta mechanika była takim raczyskiem, że nawet wycinając 90% raka te 10% może spokojnie elegancko wszystko r------ć. Te "niektóre bronie" w packach przykładowo.
  • Odpowiedz