Wpis z mikrobloga

Słuchajcie co się odwaliło xD
Kolega jako współpracownika dostał młodą dziewczynę (on za kobietami raczej nie przepada).
Babka w pracy jest (a raczej była xD) ogarnięta, ale w innych sprawach to totalna idotka (jak zdecydowanie większa część kobiet).
Ktoś w tej firmie całkiem "przypadkiem" puścił plotkę, że odchodzi taki jeden pracownik z wyższego szczebla i ktoś ma awansować na jego stanowisko.
Kolega chciał się pozbyć swojej "koleżanki", a że wiedział że każdej kobiecie zależy na pieniądzach to nagadał jej, że szef jest singlem, lubi młode i bezpośrednie dziewczyny.
Następnego dnia było słychać jakieś krzyki z gabinetu szefa.
Co się okazało? Okazało się, że dziewczyna została **wypi\*rdolona dyscyplinarnie** z pracy, za molestowanie szefa (który tak na marginesie ma żonę i trójkę dzieci) xDD
Teraz kolega za współpracownika dostał jakiegoś ogarniętego faceta.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #praca #wygryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qwertty321: Święte słowa! Gdyby nie my mężczyźni, to dalej byśmy mieszkali w lepiankach, a nie czekaj, żeby zrobić lepiankę to też trzeba mieć coś w głowie! Dalej byśmy siedzieli w jakichś jaskiniach, czy innych dziurach
  • Odpowiedz
@Arkatch racja! dobrze że dzisiaj są p----------y i każdy może taką wyruchać i zostawić, niedługo powszechne będą roboty z japonii dzięki którym nikt nie będzie musiał dotykać kobiet, a nawet na nie patrzeć, chociaż nie wiem co się z nimi stanie kiedy nie będą już potrzebne, nie mój problem, ale one się pewnie nad tym nie zastanawiają, no bo tak jak mówiłem wielokrotnie, nie mają pojęcia o niczym poza ploteczkami o
  • Odpowiedz
@qwertty321: Wbrew pozorom, to jest bardzo mądry komentarz.

Współpracuję z różnymi ludźmi. Często jest tak, że mężczyzna jest zwykłym magazynierem, a nad sobą ma księgową, która mu coś każe. Biedni ludzie nie wiedzą, co zrobić i dzwonią do mnie. Ja wtedy radzę im, aby poradzili paniom z księgowości przeczytanie instrukcji oraz regulaminu, gdy będą mieć wątpliwości, to niech zadzwonią do mnie.

Jeszcze żadna nie zadzwoniła.
  • Odpowiedz