Wpis z mikrobloga

Mirki z hr, jakie rady mozecie dac do dobrego cv? Aktualnie mam cos w stylu tego cv w zalaczniku. Kolor czarny po lewej (okres zatrudnienia) i gorna belka czarna (dane osobowe), zdjecie po lewej. Zadnych tabelek w stylu "znajomosc excela" i pasek mocy nie wystepuje w moim cv. Reszta danych standardowo na bialym tle. Czy zamieszczac w cv prace ktore wykonywalo sie dawno temi np w sklepie? To bylo ponad 8 miesiecy i nie wiem czy taka informacja jest w ogole potrzebna
#hr #pracbaza #cv
BigBlackSausage - Mirki z hr, jakie rady mozecie dac do dobrego cv? Aktualnie mam cos...

źródło: comment_4Nj2YSTSCsj8cbzMJVxw7z1bSzmKOPPA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@BigBlackSausage: to zależy na co aplikujesz. Jesli to, ze juz kiedyś pracowales w sklepie wpłynie pozytywnie (masz doświadczenie) to pisz. Jesli jednak aplikujesz na programistę to informacja jest zbędna.
  • Odpowiedz
@BigBlackSausage: Nie jestem z HR ale niedawno pisałem CV ( ͡° ͜ʖ ͡°) To z załącznika wygląda bardzo dobrze ale jak dla mnie za duży kontrast z tym czarnym paskiem po lewej, ja bym dał jakąś ładna pionową linię oddzielającą dane osobowe od tego po prawej. Zdjęcie też bym zmienił, ucięta głowa? Jak dla mnie przypał... Moje CV robiłem w oparciu o template z obrazka.

Czy zamieszczac
4833478 - @BigBlackSausage: Nie jestem z HR ale niedawno pisałem CV ( ͡° ͜ʖ ͡°) To z ...

źródło: comment_lGNVq9f4LitjZ6UC19FkZvc7LsRQDlJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
teoretycznie informacja zbedna, ale z drugiej strony bedzie wygladac ze nic nie robilem


@BigBlackSausage: Zapytają wtedy co robiłeś w tej przerwie i im powiedz, że to i tamto ale nie chciałeś im zawracać głowy bo to nieistotne dla tej posady. Poza tym, pamiętaj żeby optymalizować CV najlepiej dla każdej jednej aplikacji oddzielnie.
  • Odpowiedz