Wpis z mikrobloga

#javascript #webdev #programowanie

Potrzebuje dokladnie jedno, pelne zrodlo ktore nauczy mnie into Angular 2/4 oprocz oficjalnego tutoriala.

Jakby ktos pytal o React, to wskazalbym mu to: https://www.robinwieruch.de/the-road-to-learn-react/ + oficjalny tutorial

Jedna ksiazka, kurs, webinar, cokolwiek co nauczy wszystkich najwazniejszych aspektow tego frameworka od A do Z wlacznie z jego ekosystemem, czyli jak naprawde wyglada pisanie applikacji, a nie suche przyklady.
  • 11
@Melcma: uczyłem się z tego kursu który @h0lend9r wrzucił powyzej z udemy - jest spoko, wszystkie istotne rzeczy są. Wiadomo, jak to kursy video, mocno przegadane, no ale można sobie swobodnie przeskakiwać do tych rzeczy które Cie interesują. :)
@maciej-caderek: @h0lend9r: @kumba: raczej szukam sporego zrodla, takiego jednego gdzie dowiem sie podstaw, potem typowo angularowych rzeczy, jak to dziala, dobre praktyki, narzedzia, cos co bedzie jedynym zrodlem ktore przygotuje pod ten framework i wyjasni wszystko. Troche mnie zmeczylo juz szukanie zrodel przez React i czytanie tego samego po 5 razy.
w sensie - taki kurs z Udemy pewnie uczy tylko podstaw i prowadzi krok po kroku jak zrobic jakas appke, a ja potrzebuje cos co wytlumaczy in-deep jak dzialaja rzeczy w Angularze, dobre praktyki, cos o MEAN itd.
@Melcma: no to ten kurs Ci styknie, wszystkie tematy są ruszone od podstaw, wiadomo ze nie jest to cała dokumentacja, ale jak bedziesz potrzebował wiecej info o konkretnym feature to sobie doczytasz w oficjalnej dokumentacji, mając już ogólne pojęcie. Generalnie angular to monolit, więc wszystko co tam jest Ci wystarczy do tworzenia. Jedno wyczerpujące źródło o czymkolwiek, zwłaszcza w programowaniu, to utopia, wiesz to już? :)