Wpis z mikrobloga

największy i najkorzystniejszy sojusz gospodarczy jaki zaistniał na świecie


@ZaplutyKarzelReakcji: i nikt rozumny nie kpi z idei GOSPODARCZEJ, jaka stała za stworzeniem UE.

Ludzie obśmiewają ten twór za bycie własną karykaturą, ponieważ z unii gospodarczej przeradza się coraz bardziej w unię ideologiczną o dziwnie znanym, nie znoszącym sprzeciwu przywództwie Niemiec.

Jak myślisz: dlaczego Polacy kilkanaście lat temu bardzo chcieli do UE? Bo widzieli w niej właśnie szanse gospodarcze, a nie przymusy
@Pantokrator: Nie wiem czy jesteś kretynem, czy ci płacą za ten bełkot. W 95 bezrobocie skoczyło aż na 16%, w 99 było to 10% i wyglądało na to, że będzie lepiej. Niestety w latach 2002-2003 było to już 22%. Więc mówienie o stałym przyroście, to kpina. Nie ma ani jednego przykładu kraju postkomunistycznego, który nie wstąpił do Unii i rozwija się tak jak kraje, które do tej Unii wstąpiły. Estonia, Łotwa,
@Krul_prawakow: byliśmy 15 lat po totalnym zrujnowaniu gospodarki przez komunistów, po wprowadzeniu wolnego rynku musiał być progres, a przypisywanie go unii to jakaś niedorzeczność.


@Pajdoniusz: Człowiek co ty bredzisz. Jeżeli miałbyś jako młoda osoba do wyboru:

Pracować całe życie na mieszkanie i jego wyposażenie i mieszkać do 50 roku życia w komórce.

Wziąc kredyt i spłacać go przez całe życie, zamieszkać w tym mieszkaniu.

Wziąć kredyt, ale spłacać tylko 25-33%
@Krul_prawakow czyli nie 13-latek, tylko idiota... Przekonałeś mnie. W 2001 mieliśmy kryzys finansowy, ale sytuacja również ulegała poprawie. Ale małe ciasne rozumki twojego pokroju mają w główce tylko UE UE UE, a na rozum już miejsca nie starczyło, bo nie twierdzę, że byłoby równie dobrze co w UE (a raczej nie od razu), ale rozwój był, a twoje negowanie połączone z zarzucaniem mi, że to ja nie pamiętam, jak było, to zwyczajny
@Krul_prawakow: skad ty wziales te liczby?
25-33% kredytu?
dla młodych małżeństw oferują 50% mniej prowizji.
co do węgla trzeba najpierw zadbać o opłacalność, bo na dzien dzisiejszy się nie opłaca - patrz ile polacy płacą za węgiel a nie muszą go importować, to skandal...
a do high-tech to wszystko jest głównie powiązane z edukacją, unia natomiast niszczy edukacje nakazując przyjmowania coraz więcej studentów przez co poziom szkół wyższych spada na
@Krul_prawakow: wiesz że 3/3 to 100%? xD
z 3/4 też nie strzeliłeś, dotacje są na zasadzie np. 10 000zł dla młodego przedsiębiorcy na 1 rok działalności
z tym źródłem nie rób sobie jaj, zwolennik unii nie wie jaką unia prowadzi polityke w stosunku do edukacji?
@Pajdoniusz: dawaj źródło nie pitol. Unia stawia na kształcenie ale nie nakazuje robienia jakichś kontyngentów studenckich.

Ty chyba nei czaisz co się do ciebie pisze.

Udział unijnych środków w inwestycjach to od 2/3 do 3/4 Więc to jest przykład że jako młody człowiek kupujesz mieszkanie płacąc tylko ułamek wartości. miałeś mi odpowiedzieć na moje pytanie i ściemniasz dookoła.
@Krul_prawakow: ale odpowiedziałem, weź 2 wdechy, kartke papieru (zapisuj dla utrwalenia) i przeczytaj jeszcze z 3 razy.
potem:
-sprawdź w jaki sposób unia stawia na wykształcenie, porównaj z moim stwierdzeniem
-sprawdź jakie są kwoty dotacji do mieszkań i inwestycji
*zadanie z plusem sprawdź średnie inwestycji i wylicz procent

mi sie już nie chce z tobą dyskutować, bo widze jaki sens ma twoje gadanie skoro potrzebujesz źródeł do podstaw, wniosek na
W mojej ocenie dochodzi do bardzo mocnego wypaczenia stosowania tych regulacji przez ideologię, którą się kierują władze państw silniejszych gospodarczo.


@steelhead: O co wy w ogóle płaczecie? Co wam ta zła Unia kazała? Narzuciła legalizację małżeństw homoseksualnych? Nie. Zabroniła ograniczać wolność kobiet (najbardziej restrykcyjne w EU prawo antyaborcyjne)? Ups, nie. Zatem tak konkretnie to o co chodzi?

To, że ktoś lata z tęczowym dildosem po ulicy daje mi podstawy by powiedzieć