Wpis z mikrobloga

Co tu się o------o XD
Gadam właśnie z kolegą i opowiada mi, że poznał dziewczynę, szaleje na jej punkcie itd. Super, ucieszyłam się bo dawno narzekał na samotność a tu nagle poznał wymarzoną wybrankę serca.
Nie gadaliśmy już trochę czasu więc pytam go czy dalej mieszka z mamą czy się wyprowadził. On, że dalej mieszka z mamą ale myślą ze swoją o zamieszkaniu razem.
Tutaj coś mi zaczeło nie pasować.
Pytam go ile oni tak właściwie są ze sobą. Odpowiedź: no wczoraj pierwszy raz sie spotkalismy i tylko gadalismy o wszystkim.
Ja takie XD ale napisałam jakąś głupotę w stylu no ładne tempo. Dalej mi opowiada, że bardzo panna go ciągnie do łóżka, przespaliby się ale ona mieszka z koleżanką a on jak wyżej z mamą.
Czy tylko mi się to wydaje dziwne w c--j.
Mam ochotę mu napisać, żeby pamiętał o zabezpieczaniu się ale chyba nie jesteśmy aż na takiej stopie koleżeńskiej, żeby wypadało mi to napisać.
#zwiazki #problemypierwszegoswiata
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biczek: @najtos: no właśnie takie samo wrażenie odniosłam, raczej nie zmyśla jej prawdziwości bo nawet jej profil na fb mi podał ale k---a serio kto na PIERWSZYM spotkaniu omawia kwestię mieszkania razem i tak na wszystko naciska.
Jednak możliwe też, że niesprawiedliwie ją osądzam.
  • Odpowiedz
@Endoftheend: A gdzie niby napisałaś że się poznali w jakimś klubie że niby nie umiem czytać? Skoro poznali sie w klubie, to "wczoraj" było drugie spotkanie, a w międzyczasie mogło upłynąć dużo czasu i dużo kontaktu telefoniczo/internetowego, a resztę napisałam wyżej.
  • Odpowiedz