Wpis z mikrobloga

@onlajf: OD około 2 lat gram z premką, 1,5 cały czas za darmowego golda z wagerów itd. Odkąd mam premium SL przybywa, gram i zabijam dużo na AB, nie tracąc maszyn stąd górna SL rośnie. Zmotywowało mnie do lepszej gry ciągłe gnojenie mnie przez ludzi którzy dzisiaj są w mojej friendliście i razem wygraliśmy 4x 1 miejsce w SQB na AB czego nie dokonał nigdy żaden dywizjon w WT. Jestem chyba
Pobierz pewniecham - @onlajf: OD około 2 lat gram z premką, 1,5 cały czas za darmowego golda ...
źródło: comment_I5jfT0HwcIbJtbdq2djvy16OdL1DVBLT.jpg
@zweipack: Jeżeli licznik bije tylko za włączoną grę to mogę mieć sporo zawyżony, często jest zminimalizowana jak zajmuję się IRL i może tak wisieć kilka godzin dziennie. Dochodzi do 5k na przestrzeni 4 lat mniej więcej w WT.
Ostatni miesiąc albo i trochę więcej tak na prawdę odgrywam z 5-15 bitew max w zależności od tego jak bardzo nudzi mnie gra i czy mam towarzystwo.

@onlajf: Zawsze ktoś potrafi zaskoczyć
@pewniecham: powiedzialbym, ze nie tyle thunderskill co sam wt ma problem z okresleniem sie co jest celem. Napewno na gf rb fragowanie nie jest celem, wczoraj za 7 zabitych dwa capy i mocny push dla teamu dostalem jakies 22k po naprawach i zaplaceniu za amunicje 4k na reke, a gralem na 9.0br...
@pewniecham: po, sytuacja z wczoraj wieczor wiec nawet - 50% na amunicje... ( ͡° ʖ̯ ͡°) fragowanie jest wrecz zle dla teamu... Lepiej uszkadzac i pozwolic innym dobic wtedy team nie umrze z braku punktow troche to lipne... Wedlug mnie odrodzen nie powinno byc i problem z glowy. Tesknie za czasami gdzie na rb zarabialo sie po 50-150k