Wpis z mikrobloga

Miałam dzisiaj wątpliwą przyjemność posłuchać twórczości Taco Hemingway'a . Kto to jest? I skąd się wziął? Pewnie szeroka grupa odbiorców tego "artysty" to #gimbaza bo kto inny by tego słuchał. I ten pseudonim?! Tekst mnie po prostu rozwala. Durniejszego tekstu nigdy nie słyszałam. Zenek już jest lepszy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla zobrazowania dołączam rzekomy utwór niżej. Kto się ze mną zgadza a kto propsuje takie gówno??
#muzyka #gownowpis #tacohemingway
lubieczekolade - Miałam dzisiaj wątpliwą przyjemność posłuchać twórczości Taco Heming...
  • 18
@Jahcob: ten otsochodzi? a nie wiem, niedawno się o nim dowiedziałem, a jest zaskakująco mocno promowany ostatnio. Mainstreamowy newschool najwyraźniej. A Taco to już chyba każdy zna, nawet jak się go nie lubi.
WujaAndzej - @Jahcob: ten otsochodzi? a nie wiem, niedawno się o nim dowiedziałem, a ...
@lubieczekolade: xD weź pierwszy tekst z brzegu google mickiewicza i będziesz miała podobne wrażenia...

bierz tekst wyrwany z kontekstu, oceniaj że #!$%@? xD
Gdzie Ty dziewczyno przeegzystowałaś liceum?
@lubieczekolade:
nie wiem skąd wywnioskowałaś że jestem jego obrońcą.
Z tego co można wywnioskować po tym, że wrzuciłaś jakiś #!$%@? blend, to oceniasz kolesia po niereprezentatywnej próbce, nie mając obycia z większością twórczości oraz ew. wywiadami z nim. Jednym słowem wyrażasz opinie bazującą na braku wiedzy. Lepszą opinie można wymyślić na poczekaniu srając w kiblu. elo