Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: obejrzałem chyba wszystkie fajne seriale, przed tym długo się broniłem bo myślałem, że będzie przereklamowane, a okazało się, że to jest serial zrobiony po prostu mega dobrze i jednocześnie tak przystępnie, że zrozumie go nawet przeciętny widz klanu. taka opinia, że coś jest słabe bo jest na to hype jest płytka. i jeszcze dajesz jako przykład czegoś lepszego przetyrane wszystkim co już było house of cards..
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: mi się bardzo podobał i po zakończeniu "jedynki" chciałem obejrzeć od razu kolejny sezon. Dopiero potem nastąpil hype jak się okazało się sporo osób się tym jara żeby zajarać jeszcze wiecej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bizonsky: Nie zrozumiałeś co napisałem. Nigdzie nie powiedziałem, że serial jest słaby, bo jest na niego hype. Napisałem, że jest to przehypowany słaby serial. Płytkie jest uznanie lepszego serialu za gorszy, bo jest 'przetyrany'. Stranger Things jest po prostu nudny a postacie irytujące. Nawet nie powiem, że się zawiodłem, bo nigdy nie miałem oczekiwań. Chyba większym rozczarowaniem było Expanse, pomimo że serial lepszy od Stranger Things.
  • Odpowiedz