Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem vp - faze ale po meczu faze gambit i grze vp (słąbej) w szoku jestem wyniku w tej tabeli. To jest dla mnie tak dziwne że niemal wygląda na ustawione. Faze taki dream team i takie nic po raz kolejny. Nie wiem jak to możliwe. A grając przeciwko faworytom do tej pory na 9 meczach można były zarobić najmniej 46% wkładu...
#csgo #bukmacherka
  • 26
@staskowsky: w samym październiku licząc mecze od 3 gwiazdek wg hltv to mają w-l 9-2 wygrywając 3x z nipem, 2x north, 2 x astralis i gambitem a odpadają z vp które ostatni dobry wygrany mecz miało z north namajorze a tak to same wtopy z immortals, navi, mouse, sk, faze, g2, envyus...
@staskowsky: Są druzyną i to mocną, ostatnie dwa duże turnieje (ELEAGUE i ESL New York) kończyli przecież na pierwszym miejscu; właściwie to pierwyszy raz zdarzyła im się taka wpadka (nie licząc pierwszego turnieju w nowym składzie czyli DH Malmo, ale nie mieli wtedy tyle czasu na przygotowanie)
@rdkN: @AdrianV91: wygrywają bo mają praktycznie wszystkie najlepsze indywidualności w jednym składzie. ale to nie czyni z nich najlepszej DRUŻYNY. zwróćcie uwagę na to jak wyglądają statystyki po meczu z VP. Guardian i Niko kolejno ratingi 1.41 i 1.36 w całym BO3. W VP Biały jako jedyny ledwo wyszedł poza 1.0 i ma 1.03 - reszta poniżej 1.0 a mimo to VP wygrało bo dopisało drużynowo. indywidualnie nie mają szans,
@staskowsky: no dobra ale akurat widziałem sk - vp i to pokazało w jakiej formie jest vp. 16-5 i 16-7? to nawet nie była walka. zresztą wynik to nie wszystko, to po prostu nie tam sama drużyna co kilka lat temu. daltego uwaząm że jutro 0-2 z g2
@Utiopa: Jak nie? Przecież napisał, że Faze nie jest najlepszą drużyną. Ew. wytłumacz mi co jest napisane w dwuzdaniu: "mają praktycznie wszystkie najlepsze indywidualności w jednym składzie. ale to nie czyni z nich najlepszej DRUŻYNY".
@Utiopa: Ach, okej. To było zwykłe pytanie, bo zaciekle porównuje Faze do VP, stawia ich w opozycji, więc zrozumiałam, że próbuje jakoś pokazać, że VP jest lepszą drużyną niż Faze, a skoro ogromna większość community uważa, że Faze jest top1 obecnie, to zrozumiałam, że wg niego są top2, a VP top1. :)
Ale skoro to nie VP, to okej. No dobra. Czekamy zatem aż napisze kto jest najlepszą drużyną, skoro już