Wpis z mikrobloga

#warthunder na BR około 5.7

ZSRR

Nasze niszczyciele, dzięki wielkokalibrowym działom mogą skutecznie osłaniać nasze czołgi średniej klasy, które są dobrze uzbrojone i mają skątowany pancerz, z którego wiele pocisków może się ześlizgnąć. Nasze T34-85 są szybkie, więc mogą oflankować przeciwnika i zaatakować silnymi działami 85 mm, w czasie, gdy nasze ciężkie czołgi na pierwszej linii będą z powodzeniem walczyć z wrogiem.


Niemcy

Mamy doskonała armatę przeciwlotniczą 88 mm i równie dobre działa 75 mm, zamknięcie ich w silnym pancerzu pozwoli nam uzyskać ogromną przewagę w walce długodystansowej. Nasze czołgi osiągają niezłą prędkość jednocześnie przy silnym uzbrojeniu i dobrym pancerzu. Nasze działa samobieżne nie mają sobie równych i potrafią roznieść w pył niemal każde gwałtowne natarcie przeciwnika.


Amerykanie

Bardzo dobre działa z pociskami z wkładką wybuchową pozwalają nam się przebić przez niemal każdy czołg i skutecznie go wyeliminować. Nasze czołgi lekkie nie potrzebują mocnego pancerza, ponieważ posiadają taką mobilność, że w mgnieniu oka potrafią się znaleźć na tyłach wroga, co pozwala rozstrzygnąć losy bitwy na naszą korzyść już na samym początku. Dodatkowe karabiny maszynowe montowane na naszych pojazdach umożliwiają odpowiedzenie ogniem na atak wrogiego lotnictwa.


Japończycy

Mamy silne działa 75 mm, słabszy pancerz rekompensuje nam duża ilość materiału wybuchowego w pociskach, dzięki czemu przy skutecznym trafieniu niszczymy wroga jeszcze zanim wywiąże się wymiana ognia. Ponadto nasze pojazdy mają niezłą mobilność, a nasi sojusznicy Niemcy stanowią dla nas silne wsparcie podczas bitwy.


Brytyjczycy

#!$%@? #!$%@? niech to jako jeździ i strzela, herbata stygnie
Pobierz grey09 - #warthunder na BR około 5.7

ZSRR
 Nasze niszczyciele, dzięki wielkokalibr...
źródło: comment_xuZPXHcDf2NBkGOTkxiNaYUshkSX0ciX.jpg
  • 10
@agablazej: też gram, dlatego to popełniłem, żeby jakoś wylać swoją frustrację :D ale teraz sobie zdałem sprawę jakim easy mode są Niemcy. Cometem to ja muszę objeżdżać, jak szalony, a i tak nie mam pewności, że przeżyję strzelając z flanki xD ale mam sporo samolotów, jeszcze z 2013 roku, gdzie grałem Brytolami na arkadówkach i chce dociągnąć nimi właśnie na 6.3:)
Brytole tworzyli tak bardzo gówniane pojazdy lądowe, że nawet w grach muszą walczyć 1944 Niemców vs 1955 Brytoli


@KCPR: Może dlatego, że pociski AP w tej grze są nieskuteczne? W rzeczywistości AP były o wiele bardziej skuteczne i niezawodne od APHE.
@Viscop: To prawda, często się chwali brytyjskie działa z II wś, a i w Afryce Brytyjczycy sobie dobrze radzili. No, ale trzeba też uwzględnić to, że unieruchomienie czołgu wtedy było niemal równoznaczne z jego wyeliminowaniem z bitwy, a w grze? W grze, jak w lesie - 30 sekund i taśma ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie nie tagowałem tego żadnym historycznym tagiem, bo by to było