Wpis z mikrobloga

Mirki mireczki wiec pora na kolejne #wykopiwolondyn !

Spotykamy sie w Wetherspoonie na Liverpool street (central line). Bar miesci sie zaraz przy wyjsciu ze stacj.
Zaczynamy grac od godz 19, choc zapewne znajdzie sie grupa ludzi ktorzy beda wczesniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzimy sie na miejscu!

#londyn #uk #anglia #wykopiwo
  • 98
  • Odpowiedz
@CCTVm8: jakis stolik rezerwowales? jak nie to moze by warto... polecam jeszcze POLOBAR24 naprzeciw Spoons'a - zajebiste sandwiche z pulled porkiem + polska obsluga ;-) (Ale to juz na gastro... i jak spoons'a beda zamykac)

Jak sie rozpoznamy? :-)

P.S. Ile tym razem osob chcialo isc za sklep i pic piwo - bo przecież w barze drogo ()
  • Odpowiedz
@kolejneusunietekonto spora grupa się zna już, wiec szukaj rozmowy po polsku. Zazwyczaj stoimy w rogu Wetherspoona. Ja drukuje naklejki z imionami, które sobie prztczepiamy. Plus jestem najniższa w grupie i noszę okulary, więc będzie łatwo. Nie wiem jak z tą rezerwacja, ost staliśmy w rogu na zewnątrz i było ok
  • Odpowiedz
@CCTVm8: tydzien temu sie wami ustawilem i poinformowalem mojego rozowego i pytalem czy nie chce jechac ale odmowila. A wczoraj jej ktos w pracy uswiadomil, ze w ten weekend halloween i wielkie hurr burr, ze jak to, ze sama ja zostawiam w halloween, ze pewnie to zaplanowalem wczesniej (tylko ze to ona wlasnie wczoraj uswiadomila mnie, ze to halloweenowy weekend jest :P) a ona tak bardzo chciala gdzies razem pojsc :P
  • Odpowiedz