Wpis z mikrobloga

tak, na pewno wszystkie cechy o których marzy ( ) przestań być nudny, to nie będzie twnogf


@seeu: o o fajnie bo jestem nieszablonowym świrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni wysłany przeze mnie na sprzyjacielowanie koleś był agresywny - cecha, której najbardziej nienawidzę


@biblee: czyli dostałaś gonga? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fan_comy: Możesz być zwyczajnie brzydki (bo nie wmawiaj mi, że dla Was wygląd znaczenia nie ma o ile kobieta ma te wszystkie cechy, o których marzysz) albo nie taki idealny jak ci się wydaje. W ogóle to się często powtarza, że ten "miły i dobry facet" to najgorsze #!$%@? na jakie można trafić ale jego zdaniem jest odwrotnie i nie wie czemu jest sam. Ogólnie to kobiety też są friendzonowane na
Ogólnie to kobiety też są friendzonowane na potęgę, najczęściej za brzydki ryj ale nie widziałam, aby robiły o tym memy 24/7 xD


@Nidor: bo kobieta aby była podrywana i żeby chodziła na randki wystarczy, że oddycha a ktoś się zawsze nawinie

a od faceta wymagana jest inicjatywa więc jak już wykaże inicjatywę i dostanie kosza to wywołuje to ból dupy

w przypadku kobiet też to wywołuje ból dupy tylko kobiety nie
@Nidor:
wejście do klubu - faceci 20, kobiety za darmo
facet - postawisz mi drinka? (#!$%@?)
kobieta - postawisz mi drinka? (propozycja)
facet łapie za dupę kobietę która mu się podoba, ale nie podoba się to kobiecie - zbok, dostaje z liścia
kobieta łapie za dupę faceta który jej się podoba, ale nie podoba się to facetowi - pewnie pedał a jak zareaguje to zjawi się białorycerstwo
facet mówi do kobiety