Wpis z mikrobloga

@angelo_sodano: #!$%@?ł głupot w stylu "nie wolno!!!!111oneone bo z MOJEGO DOŚWIADCZENIA a w ogóle to KAŻDY WETERYNARZ POTWIERDZi", dostanie plusów i jeszcze ktoś przeczyta i poslucha. rada: nie dawaj rad na podstawie tego, że COŚ CI SIĘ WYDAJE.
@busz_menka: mokra ok, sucha w niewielkiej ilości ok, obie bezzbożowe (np. ja kupuję mokrą Feringę, z suchych Applaws, tu jest fajna ściągawka do bezzbożówek). Ja mojemu daję jeszcze raz dziennie
  • Odpowiedz
@isilien171: kupuję mojemu Purina,whiskas. wszystkie za około 10-15 PLN. opakowanie. 800g-1000g. Wszystko w markecie. Nie kupuję lidlowych czy tam biedronkowch ze wzg. na to że żona buczy na to że złe. Bo się też naczytała takich pierdół. Osobiście kupował bym jeszcze tańsze i nic by kotu nie było bo to żaden królewicz.
  • Odpowiedz
@niewiem1979: najtańsze bezzbożówki bozita mokre są od 9,80 za 1kg :) a sucha Josera od 13,90 za kg. purina tez ma kilka rodzajów karm, nie wszystkie są szajsem. ale jak masz takie podejście, to cóż, tylko kota szkoda. i nie karmię kota wołowiną bo jestem #!$%@?ą kociara, zwyczajnie gówno mniej #!$%@?, a kot jest zdrowy = mniej czasu i kasy wydanych na weta.
  • Odpowiedz