Wpis z mikrobloga

@czydlapanato: tak to jest xD mieszkałem w Warszawie przez 8 lat, na początku wszyscy znali gospodynie jak coś to można było zagadać teraz jak przyjeżdzam do rodziców to nie ma takiej atmosfery xD zarząd, sprzątaczka itp. wszyscy obcy xD więc wieszają karteczki :D
  • Odpowiedz
@Perfidny: caly blok? podpisów nie ma xD to jakiś jeden janusz albo grażyna się wyrwali przez szereg i szukają legitymacji w rzekomym poparciu wszystkich mieszkańców xD
  • Odpowiedz
@czydlapanato aha, rozumiem, ze domaganie sie od kogos by wypelnial swoje obowiazki to skandal i nieporozumienie? Przeciez przez 'wszystkie okna w bloku' rozumieja pewnie te ktore sa na klatce schodowej i widocznue sa #!$%@?, a nie w prywatnych mieszkaniach xD
  • Odpowiedz
  • 1
@czydlapanato u mnie pod 12 proszę umyć przed świętem zmarłych i Bożym narodzeniem. Konkretne dni pracy do ustalenia. Godziny wieczorne. Przy okazji proszę wynieść śmieci.
  • Odpowiedz
@n0xx: ja sprzątaczki u siebie w bloku nie widziałem już kilka miesięcy. A wiem, że jest tu co tydzień albo i częściej. Po prostu się mijamy. Też bym kartkę napisał albo po prostu zadzwonił do zarządu.
  • Odpowiedz
@n0xx co jest złego w napisaniu kartki z grzeczna prośba? xD generalnie z dupy afera, skąd koleś ma wiedzieć ile zarabia sprzątaczka i jaki ma zakres obowiązków? Ja myślę że wręcz przeciwnie, zobaczył że brudne okna to chcial wykazac sie inicjatywa i na to zwrócić uwage.
  • Odpowiedz
aha, rozumiem, ze domaganie sie od kogos by wypelnial swoje obowiazki to skandal i nieporozumienie?


@jokefake: Ale co rozumiesz przez obowiązki i czemu zakładasz że ich na pewno nie wypełnia? Tam na kartce napisała jakie są jej obowiązki, więc może jednak spróbuj to przeczytać.
  • Odpowiedz