Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka:

Edit: Rodzinka ma dom na kredyt, a samochód w leasingu (była o tym mowa), rzeczywiście bogacze xDDD


@demagog: i chyba dosłownie wszystkie meble, zastawy stołowe, lampki, bibeloty, itd. z ekskluzywnej IKEI
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka lepiej jest w rodzinie zastepczej gdzie dzielnicowy co drugi dzien na kwadracie i jest po imieniu, kwiatkowski jest w stanie wyzywic zone 5 dzieci psa (suke) i #!$%@? ciotke. Sam posiada duzy dom wybudowany we wczesnych latach 90, samochod ect.
Sam jest inzynierkiem w fabryce smrodu wiec kokosow nie zarabia.
Za plotem milioner z willa krecacy ciemne interesy.
Kwiatkowski jak nic pasuje do tzw nomenklatury albo na uspionego oficera sb
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza to jest dom. Łatwiej wynająć dom, niż zbudować studio. Zwróć uwagę ile tam pomieszczeń. Zdaje się, że to ul Pokrętna 13 w Nowej Iwicznej, zresztą możesz to wygooglować.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka chyba u ciebie xD
Tak serio to niedawno odbieralem kuzynke z 1 podbazy czekalem na nia w szatni i prawda jest taka że wiekszosc wspolczesnych mamusiek to takie kozuchowskie wlasnie
  • Odpowiedz
@bugg

@Lake_Titikaka: Mnie bardziej #!$%@? ta ich stylówa. Gdzie w domu chodzi się/siedzi przy stole czy TV W CZAPCE, kurtce czy #!$%@? butach? XD

Nasz współlokator ciągle chodzi w czapce z daszkiem po mieszkaniu xD
  • Odpowiedz
O #!$%@? Polska Be przemówiła, normalna rodzina w domu na przedmieściach to już szok, bo przecież to co znają to Passat B5, alkoholizm. Elektorat PiS oburzony
  • Odpowiedz