Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lake_Titikaka: nom xD imo najbliżej prawdy był taki serial, że pokazuje 2 rodziny: pierwsza tradycyjna tylko ojcicec pracuje, dużo dzieci a druga "nowoczesna" nie pamiętam nazwy


@cigolce: i ten serial, Licencja na wychowanie, bardzo dobrze oddawał życie rodzinne normalnych ludzi a nie #!$%@?. a w biedzie żadna z rodzin nie żyła, wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: poziom życia jest taki na jaki pozwala państwo. porównaj sobie taką rodzinkę w norwegii, australii, usa, niemczech (może tu już akurat nie). ajfona to tam ma nawet dzieciak z lumpenproletariatu a w polsce ajfon to oznaka bogactwa i prestiżowego podejścia do życia. no kisne. .
  • Odpowiedz
@GM2L: ty chyba nie bardzo wiesz, co oznacza klasa średnia- klasa średnia jest ogólnie postrzegana jako dość zamożna w społeczeństwie takim jak polskie (tzn. wsrod własnie takich typowych Kiepskich, przecietnej rodziny na pradze)- to lekarze, informatycy, prawnicy. Klasa wyższa to jacyś więksi przedsiebiorcy, prawnicy z renomą od jakichś dochodowych spraw, lekarze, którzy mają własne kliniki, wzięci chirurdzy plastyczni- ludzie zarabiajacy po kilkadziesiat tysięcy miesięcznie. Rodzinka to klasa średnia niższa, dzieki
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: może w twoim środowisku jest nie do wyobrażenia, że rodzice mogą nie pracować na zmywaku i nie chodzić w domu w powyciąganych dresach xd Ja znam wiecej takich rodzin jak rodzinka niż jak kiepscy. Co do chodzenia po domu w butach i czapce to faktycznie dziwne, ale czy widzisz, by w innych serialach po wejściu zdejmowali buty? Kręcą na jakiejś hali, nic dziwnego.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: No fajnie że w warszawie mają tak wysoki standard życia i to 70 lat od momentu gdy to miasto było gruzami, prawdziwy ewenement pokroju Hongkongu czy Dubaju. Cieszy mnie również że doszli do takiego poziomu własną ciężką pracą a nie rozkradaniem całego 40 milionowego kraju bandyckimi podatkami od wszystkiego. No ale potem przynajmniej można się szczycić i puszyć jak paw przed polackami biedackami w jakim to dobrobycie się żyje.
  • Odpowiedz
W moim domu są wszędzie płytki i chodzi się w butach, jak przychodzą goście to nikomu nie każe się ściągać. Czasami jak wchodzę na chwilę i zaraz wychodzę to też kurtki nie zdejmuję :x
  • Odpowiedz