Wpis z mikrobloga

Mireczki trwające jeszcze przy #walkingdead - po pierwsze szacun xD. Po drugie - jak tam, dalej idą przez las i szukają osady a jak znajdą to wszystko się sypie bo źli ludzie ich zaatakowali więc potem znowu idą przez las? xD

#seriale #serial
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla mnie najlepszy był trzeci sezon - więzienie. Idealne połączenie r---------u, zabijania zombie i posuwania fabuły naprzód.
  • Odpowiedz
@pharmaz0ne pomysł dobry, ale nie sprawdzi się. Z FTWD wiemy, że zombiaki całkiem dobrze radzą sobie w wodzie. Trzeba byłoby przeanalizować prądy morskie, żeby wyznaczyć w miarę bezpieczne miejsce.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ta grafika jest bardzo, bardzo niekompletna. Brakuje najistotniejszych punktów
- rozłam w drużynie
- zwątpienie ogarniające Ricka
- dzieje się coraz gorzej
- przemiana duchowa Ricka (zwykle związana z jakimiś wydarzeniami pobocznymi)
- Rick postanawia działać.
  • Odpowiedz
@petrelli30: u mnie przełomowym momentem, w którym powiedziałem, że więcej nie potrafię tego oglądać było kiedy rick z kims tam znalezli ciezarowke jedzenia i zamiast z---------c z nia na kwadrat zaczeli urzadzac sobie k---a jakies wycieczki, ktore skonczyly sie utopieniem ciezarowki w jeziorze, bo nie zaciagneli recznego
  • Odpowiedz
@stahustahowski: niestety ten serial jest pelen taki glupich akcji, po prostu nie ma odcinka zeby ktos nie o-----l jakiejs maniany ze czlowiek sobie mysli "k---a co ja ogladam...". No ale jak by nie bylo jest to serial o zywych trupach i zadne nielogiczne zachowanie bohaterow nie przebije tego ze dookola po lasach przechadzaja sie zwloki...

Jak czytam komentarze powyzej to ze wszystkimi sie w zasadzie zgadzam. Jednak ogladam ten serial
  • Odpowiedz