Wpis z mikrobloga

tl;dr Z okazji ostatniego w tym roku zbioru #chilizgobim #rozdajo zestawu degustacyjnego (około 20 różnych odmian papryczek).

Jako, że meteorolodzy zapowiedzieli przymrozki w następnym tygodniu, należało zakończyć uprawę na ten sezon. W związku z tym pojechałem na wieś i zrobiłem ostatni zbiór. Zbiór dość obfity, bo większość krzaczków wyglądała tak jak na załączonym zdjęciu. Udało się zebrać sporo różnych papryk. Jako, że przy ostatnim zbiorze było rozdajo, które ostatecznie wygrał @Thrandvil to i tam razem nie może być inaczej ;) Z tą różnicą, że obecnie mam więcej rodzajów papryczek w zestawie, bo poprzednio część miałem jeszcze niedojrzałych.

Tak więc osobom, które nie załapały się na poprzednią edycję, mogę powiedzieć, że tym razem zapas jest na tyle duży, że starczy dla wszystkich. Do wszystkich, którzy się zgłaszali będę pisać PW, ale najpierw muszę się trochę obrobić, bo zostało mi jeszcze trochę paczek z poprzedniej edycji do wysłania.

#chilihead #papryczki #chili #papryka #ogrodnictwo #ogrod #domowyogrod #ostrezarcie #rosliny #zainteresowania #hobby #goomowesosy #gotowanie #kuchnia #jedzenie #gotujzwykopem #ostresosy #papryka #przyprawy #zadarmo
gobi12 - tl;dr Z okazji ostatniego w tym roku zbioru #chilizgobim #rozdajo zestawu de...

źródło: comment_RrB9vapwaB77pDe9hOehUfk3I9MCyaAF.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@blantek: Dobra, bo może za bardzo enigmatycznie napisałem ;p do dostania w rozdajo są już dojrzałe owoce ;D nie rośłiny ;)

@WonszUmyslu: Dopiero jak ogarnę świeże ;p Czyli ze dwa tygodnie się zejdzie ;)

@Balthum: Plusuj, a jak nie wierzysz w szczęście
  • Odpowiedz
@Voltaire: Tu rozdajo dla jednego szczęśliwca (choć nie wiem czy mogę tak nazwać jednego gościa co dziś ugryzł na raz połowę Jay`s Peach Ghoast ;p), na PW czasami sprzedajo jeżeli są chętni.
  • Odpowiedz