Wpis z mikrobloga

Właśnie dołożyłem małą cegiełkę do budowania lepszego świata. Przez koleżanki poznałem pewną dziewczynę, którą wcześniej kojarzyłem, ponieważ studiujemy na tym samym wydziale. Od razu zacząłem z nią flirtować i tym podobne, wiadomo o co chodzi. Poszliśmy na kilka randek. Na 4 powiedziała mi, że jest bardzo we mnie zakochana i pyta się czy to co pomiędzy nami jest może przerodzić się w coś poważniejszego. Powiedziałem jej, że słyszałem o tym jak traktowała stosunki damsko-męskie, w skrócie, że była łatwa (oczywiście nie powiedziałem tak, tylko ubrałem to w ładniejsze słowa) i nie ma mowy, że kiedykolwiek będziemy razem. Widziałem jak zaczyna płakać, ale odwróciłem się i poszedłem w swoją stronę.

Może to była cyniczne i niezbyt miłe, ale jak wypłacze się koleżankom to może jedna z nich pomyśli, żeby nie wskakiwać do łóżka na trzeciej randce albo nie będzie próbowała się "wyszumieć" lub "zaspokoić ciekawość". Będzie wiedziała, że może stracić szansę na poważny związek w przyszłości. Wyjdzie to z korzyścią dla wszystkich, taką mam przynajmniej szczerą nadzieję.

#zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #wygryw #czujedobrzeczlowiek
perdol33 - Właśnie dołożyłem małą cegiełkę do budowania lepszego świata. Przez koleża...

źródło: comment_JJReq9TEhAEKacevwuAZC7CVO4iLAO4W.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@perdol33: A mnie dziwi to, że jak kobita spotyka się z facetem parę razy to przecież ,,to nic nie znaczy" i facet ma to od razu grzecznie przełknąć. Z kolei gdy facet nie chce jakichś związków to jest nieraz traktowany jak psychol albo wyzywany od części rowerowych napędzanych nogą. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wtf?
  • Odpowiedz
@perdol33: Ja #!$%@? tak, bo wszystkie dziewczyny maja czekać jako dziewice na was - szlachetnych rycerzy w lśniących zbrojach na białych koniach. Jak to czytam to mi sie niedobrze robi. Pieprzeni strażnicy moralności.
  • Odpowiedz
@perdol33: Tak bo Ty jesteś tak dobra partia, ze dziewczyna powinna zalowac tych kilku moze szlonych, moze udanych, moze romantycznych nocy bo przechodzi jej kolo nosa swietlana przyszłość obok Ciebie! Ty rozumiem jesteś krysztalowy, w szkole zawsze piatki, przyszlosciowe studia albo juz praca za 15k, zawsze wyprany, wyprasowany, uczesany i oczywiście spowiedź co miesiac odbyta.
  • Odpowiedz
@perdol33: I jeszcze jedno - jak wiedziales wczesniej o jej "moralności" to po co się z nią umawiales? Wygląda na to ze po prostu zabawiles sie jej uczuciami i ja zostawiles. Dla mnie to mniej moralne niz spanie nawet z kilkoma facetami ale na czystych zasadach i nie krzywdząc nikogo.
  • Odpowiedz
nie ma mowy, że kiedykolwiek będziemy razem


@perdol33: a po kiego sie z nia spotykales? Serio, tylko po to, zeby dac jej "nauczke"?
To sorry, ale nie stracila szansy na powazny i dobry zwiazek, bo zachowanie jak Twoje tez nie jest w porzadku.

Chcesz takiej, co czeka na Ciebie - spoko, ale po co celowo krzywdzisz kogos, kto nie spelnia wymagan?
Przeciez to podle...
  • Odpowiedz
  • 2
@Ferrytyczny To je wykop, tego nie ogarniesz. ;)
Tutaj każdy by chciał bzykać co rusz nowe laski, ale oczywiście tylko dziewice.
Zapominają tylko biedaczki, że liczba kobiet jest dość ograniczona i albo seks z nową laską kilka razy w miesiącu, albo oczekiwanie na dziewicę, bo niestety nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? tak, bo wszystkie dziewczyny maja czekać jako dziewice na was - szlachetnych rycerzy w lśniących zbrojach na białych koniach.


@Ferrytyczny: nikt nie musi czekać, po prostu niech zaakceptuje fakt, że nie każdy chce być z osobą z dużym przebiegiem, tak jak nie każdy chce być z osobą mającą brązowe oczy, czy błąd włosy.

Wymaganie od kogokolwiek, żeby był z taką osobą jest jak wymaganie od kobiety, żeby była
  • Odpowiedz