Wpis z mikrobloga

@ckbucu: jak się sprawdza mobius? Kusi mnie, tylko się zastanawiam czy nie będzie tak, że się pobawię trybami, a do grania muzyki, będę używał 1-2 od święta.
  • Odpowiedz
@gadolin: ma masę możliwości szczególnie z podpiętym pedałem ekspresji. Przestery mam wrzucone w pętlę, dzięki czemu można na kazdy preset ustawic, czy mobius ma byc przed nimi czy po. Co do brzmienia nie będę się rozwodził, jak się nim interesowałeś, to słuchałeś próbek, na żywo robi jeszcze lepsze wrazenie.
Na minus - efekty w pionie, nie ustawisz chorusa i tremolo razem.
Jeśli lubisz się bawić efektami modulacyjnymi to polecam. Jeśli uzywasz
  • Odpowiedz
@ckbucu: dzięki, niestety spoza Warszawy. możliwości oczywiście znam z recenzji itp, bardziej chodziło o wrażenia z grania. Lubie np reverba, kupiłem supernatural ambient, niby wszystkie tryby fajne, ale po pewnym czasie złapałem się na tym, że używam tylko spring, dlatego teraz się zastanawiam czy z takim kombajnem nie będzie podobnie. Inaczej - inspiruje do grania, czy raczej włączasz go dla zabawy?
  • Odpowiedz
@gadolin: Odpowiem tak - planuję potworzyć trochę muzyki i wiem, że mobiusa będzie w niej raczej sporo ;) ale to raczej jest indywidualna kwestia każdego gitarzysty, w zależności do tego co lubisz grać. Podobnie jak Ty podszedłem do delaya i reverba. Wiem, że raczej nie używałbym kombajnów.
  • Odpowiedz