Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z #trojmiasto , konkretnie z Gdyni.
I...
Jestem zachwycona (ʘʘ)
Pogoda była tragiczna wczoraj i dzisiaj, ale mimo to pozwiedzałam miasto. Nie mogę po prostu z tego, że do morza jest tak blisko. Jestem z Wrocławia, a nad polskim morzem byłam w wieku 9 lat. Już wiem gdzie będę biegać, chodzić na spacery. A powietrze jakie super! Dużo jodu xdd nie no tak serio to inaczej się oddycha, czuć świeżość.
Mimo, że byłam tutaj 2 dni to wszyscy byli bardzo mili. Tutaj pani chce żebym jej zdjęcie zrobiła, pani w żabce z uśmiechem mnie obsługiwała, panowie ze statku machali i zapraszali na Błyskawicę :D no uśmiech mi nie schodzi z ust :D

Rok temu byłam w Gdańsku. Całkowicie inne miasto, chyba bardziej przemysłowe na pierwszy rzut oka. Ale również miło wspominam. Rynek zdecydowanie najpiękniejszy w Polsce.

Już się nie mogę doczekać, aż w lutym po obronie pracy się tutaj przeprowadzę :D
btw. byłam tutaj na rozmowie o pracę, o dziwo mam tutaj więcej ofert niż we Wro.

#przeprowadzka #oswiadczenie
  • 27
@szyszkimyszki na pewno mówisz o Gdańsku czy o Gdyni ? I jak wyglądalo to mieszkanie? My płacimy tyle za kawalerkę 30m też nie w centrum Gdańska (ale i nie jakieś mega obrzeża na południu) i to szukaliśmy parę tygodni jej i tak. Mam znajomych w Wrocławiu i sensowne mieszkania serio nie są tutaj wcale tańsze a prędzej droższe ;o
@szyszkimyszki: mieszkałem pół roku w Gdyni w okresie styczeń/wrzesień i fakt miasto super, ludzie super, ale pogoda przyprawiała mnie o depresje... 90% dni to deszcz, szaro, buro i ponuro. Po tym pół roku z radością wróciłem do Wro :)
Ale #!$%@? z tym rynkiem mieszkań. Chyba, ze musicie koniecznie mieszkać w Orłowie/Redłowie to faktycznie #!$%@? może być. Jak nie to jeżeli jesteś cipą i boisz się Oksywia/Obłuża zawsze pozostaje południe, a jeżeli tam za drogo to ostaetcznie jest Chwarzno/Wiczlino. Wiem, dla was to abstrakcja, ale w takiej Warszawie nie ma odpowiednika Chwarzna i to dopiero jest dramat #!$%@?, a nie że musisz jechać 30 min do centrum.

A ogolnie Gdańsk to