Wpis z mikrobloga

Właśnie wracam z #trojmiasto , konkretnie z Gdyni.
I...
Jestem zachwycona (ʘʘ)
Pogoda była tragiczna wczoraj i dzisiaj, ale mimo to pozwiedzałam miasto. Nie mogę po prostu z tego, że do morza jest tak blisko. Jestem z Wrocławia, a nad polskim morzem byłam w wieku 9 lat. Już wiem gdzie będę biegać, chodzić na spacery. A powietrze jakie super! Dużo jodu xdd nie no tak serio to inaczej się oddycha, czuć świeżość.
Mimo, że byłam tutaj 2 dni to wszyscy byli bardzo mili. Tutaj pani chce żebym jej zdjęcie zrobiła, pani w żabce z uśmiechem mnie obsługiwała, panowie ze statku machali i zapraszali na Błyskawicę :D no uśmiech mi nie schodzi z ust :D

Rok temu byłam w Gdańsku. Całkowicie inne miasto, chyba bardziej przemysłowe na pierwszy rzut oka. Ale również miło wspominam. Rynek zdecydowanie najpiękniejszy w Polsce.

Już się nie mogę doczekać, aż w lutym po obronie pracy się tutaj przeprowadzę :D
btw. byłam tutaj na rozmowie o pracę, o dziwo mam tutaj więcej ofert niż we Wro.

#przeprowadzka #oswiadczenie
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akademia Morska


@szyszkimyszki: nie wiem xD (ale tam chyba nie ma dużo kierunków i głównie na morze xD)znaczy jak będziesz miała pracę w Gdyni to ok ale jak chcesz kupić mieszkania, mieszkać na dłużej to polecam Gdańsk, zaoszczędzisz na dojazdach i swojemu potomstwu xD a może transport się bardziej rozwinie, tzn kolej i będzie w porządku? Sam nie wiem xD
  • Odpowiedz
@szyszkimyszki: O wiele taniej niż w Wrocławiu? Ale mówisz pewnie o jakichś słabo skomunikowanych rejonach Gdyni? Bo w Gdańsku ceny wynajmu dobijaja do warszawskich. Ja po prawie 1,5 roku mieszkaniu tu bez wahania bym zamienił na Wrocław ;p
  • Odpowiedz
  • 1
@szyszkimyszki w jakiejś dziwnej branży musisz szukać bo generalnie to w Gdańsku dużo łatwiej o robotę niz w Gdyni :p sam mieszkam w Gdyni i codziennie dojeżdżam do Gdańska.
Zapraszamy do Gdyni, zapraszamy! :)
  • Odpowiedz
@szyszkimyszki: rok temu przeprowadziłem się do Gdyni po ok 10 latach m.in. we Wrocławiu. Będę od tej pory wklejać ludziom Twój wpis w odpowiedzi na pytanie "co tam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@l0h-s: budowa maszyn here, dlatego nie wiem czemu z Gdanska sie nie odzywaja.
@czlapka: we Wro od tamtego roku jest za przeproszeniem #!$%@? z mieszkaniami. 1100 zl za pokoj jednoosobowy to juz jest normalna cena. W Gdansku na obrzezach (co mi bardzo odpowiada) mam za 1800 mieszkanie 2 pokojowe 50m2 i to na wspolke z niebieskim. Mowie tak bo patrzylam na guntree. Nie patrze na mieszkania w Centrum
  • Odpowiedz