Wpis z mikrobloga

@Kliko: Chodzi chyba o stare forki. Natomiast to chyba nie jest bezpośrednia lista. O ile się nie mylę to Namecoina można (ale nie dam ręki uciąć)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Pytam z ciekawości, bo w sumie przespałem temat. Znajomy mnie o to zapytał, o BCC i goldzie raczej większość wie, ale z tymi innymi nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
a cóż to te airdropy?


@alterego: jeżeli miałeś bitcoina na portfelu w określonym czasie to dostajesz odpowiednio tyle alta za darmo, które miały swoją cenę, możesz sprzedać. Pamiętam biteball, stellar, bitcore pewnie jeszcze jakieś były ale nie pamiętam.
  • Odpowiedz
To czemu niby dawali za darmo?


@alterego: taki chłyt marketingowy według mnie. Dadzą za darmo to jest prawdopodobne, że będziesz trzymać, nie sprzedasz a może nawet dokupisz albo sposób służb specjalnych na zebranie informacji kto ile ma bitcoinów zgromadzone.
  • Odpowiedz
@pawlo74: to fakt, w sumie nowa waluta jak startuje, to ciężko zachęcić ludzi. Kto by się tym interesował, jakby nie było nic w obiegu. Ale to na podstawie BTC ustalali ile przydzielić i tyle samo dawali, tak samo jak w przypadku BCC? Patrzę na bitbayu, to chyba nawet nie obsługuje tych coinów.
  • Odpowiedz