Wpis z mikrobloga

Murki, nie wierzę w to co się stało...

Jakiś czas temu Calsberg ze względu na 25-lecie współpracy z Liverpoolem ogłosił konkurs, w którym należało podać swoje najlepsze wspomnienie z LFC, a do wygrania były specjalne, okazjonalne butelki piwa brandowane logiem Liverpoolu.
ALE
Nagrodą główną był wyjazd na mecz z Chelsea, spotkanie z zawodnikami, legendami klubu itp. Dziś rano dostałem maila od pani Louise Bach Larsen, że wygrałem główną nagrodę!

Wprost nie mogę w to uwierzyć, kręci mi się w głowie na myśl o spotkaniu z Gerrardem czy Fowlerem no i sam mecz w loży VIP (xD). Muszę się upewnić, że to nie jest żaden scam, ale nie wydaje mi się, bo moje wspomnienie się zgadza i po szybkim researchu pani Larsen wydaje się autentyczną osobą.

ale jaja xD

#lfc #chwalosie #cotusiedzieje #omg
seeksoul - Murki, nie wierzę w to co się stało...

Jakiś czas temu Calsberg ze wzgl...

źródło: comment_mZSvjeEp1NoJvHNnoGaF85MCOejRqSv8.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@seeksoul: @KolegaPatryk: no aż tak to nie, trochę bardziej się rozpisałem, że to taki wyjątkowy sezon wtedy był, że jak oglądam powtórki to do dzisiaj mam ciarki na plecach itp. niby nic, ale jednak wystarczyło :p

Ja tak miałem jak grałem na bet365 :p
  • Odpowiedz
@seeksoul: ja wygralem cos podobnego tylko zwiazanego z kolarstwem, do mnie pierwsze zadzwonili, poinformowali przez telefon i potwierdzili mailem jeszcze w czasie trwania rozmowy :)
  • Odpowiedz