Wpis z mikrobloga

Murki, nie wierzę w to co się stało...

Jakiś czas temu Calsberg ze względu na 25-lecie współpracy z Liverpoolem ogłosił konkurs, w którym należało podać swoje najlepsze wspomnienie z LFC, a do wygrania były specjalne, okazjonalne butelki piwa brandowane logiem Liverpoolu.
ALE
Nagrodą główną był wyjazd na mecz z Chelsea, spotkanie z zawodnikami, legendami klubu itp. Dziś rano dostałem maila od pani Louise Bach Larsen, że wygrałem główną nagrodę!

Wprost nie mogę w to uwierzyć, kręci mi się w głowie na myśl o spotkaniu z Gerrardem czy Fowlerem no i sam mecz w loży VIP (xD). Muszę się upewnić, że to nie jest żaden scam, ale nie wydaje mi się, bo moje wspomnienie się zgadza i po szybkim researchu pani Larsen wydaje się autentyczną osobą.

ale jaja xD

#lfc #chwalosie #cotusiedzieje #omg
seeksoul - Murki, nie wierzę w to co się stało...

Jakiś czas temu Calsberg ze wzgl...

źródło: comment_mZSvjeEp1NoJvHNnoGaF85MCOejRqSv8.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
Dobrze, że to wygrał ktoś z "naszych" sympatyków Premier League, gratuluję, może Kloppball cię nie zawiedzie i ograją Chelsea. :)

mam nadzieje ze będą mówili w normalnym angielskim a ni tym liverpoolskim akcentem :/


@seeksoul: Już zaczynaj się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pustulka - Dobrze, że to wygrał ktoś z "naszych" sympatyków Premier League, gratuluję...
  • Odpowiedz
@viejra: nawet tego nie dostrzegłem czytając 'automatycznie', wygląda jak pozostałość po niedokładnej edycji, nie podejrzewałbyn jakichś Nigeryjczyków o tylko taki błąd ;)
  • Odpowiedz
@Triplesix: no wlasnie jezeli chodzi o takie oficjalne maile w sprawie konkursu ogólnoświatowego to wierz mi, przed wysłaniem są redagowane przez kilka osób. Dlatego dziwne by było jakby każda z tych osób pominęła tego babola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@viejra: nie takie rzeczy się zdarzały, raz sam jako ostatni weryfikujący puściłem do druku 20k egzemplarzy katalogu z literówką w słowie napisanym największą czcionką na okładce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niestety robiąc korektę szuka się detali, a nie takich byków ;)
  • Odpowiedz