Wpis z mikrobloga

Hejt i nagonka na lekarzy w TVP nie ustaje, kawior i ekskluzywne wakacje na misji już się znudziły więc trzeba wymyślić kolejne kłamstwa przeznaczone dla ludzi o nienachalnej inteligencji tym razem padło na:

W „Studiu Polska” w TVP Info współprowadząca Magdalena Ogórek stwierdziła, że widziała, jak dwójka protestujących lekarzy rezydentów pili kawę latte w kawiarni. Miał to być argument podważający wiarygodność strajku.

https://www.wykop.pl/link/3979263/w-tvp-info-magdalena-ogorek-wytknela-protestujacym-lekarzom-latte-w-kawiarni/

Wypowiadający się zaraz po niej Adam Borowski, działacz opozycji antykomunistycznej (regularnie goszczący w programach publicystycznych TVP), wyśmiał głodową formę protestu lekarzy rezydentów. - Oni tak naprawdę robią sobie kurację odchudzającą. Jestem stary głodówkowicz, jak już mi brzuszek urósł w wolnej Polsce


#polska #medycyna #tvpis #neuropa #bekazpodludzi #polityka
Thon - Hejt i nagonka na lekarzy w TVP nie ustaje, kawior i ekskluzywne wakacje na mi...

źródło: comment_2SQbAL1juR1YYVCtLAQyYhANKiXGYZWU.jpg

Pobierz
  • 16
@hobbajt:

Wtedy głos zabrała Magdalena Ogórek. - Z kolei ja byłam świadkiem sytuacji nieco odmiennej. W jednej z warszawskich kawiarni nagle dwójka młodych ludzi obok mnie, kończąc swoje latte, wyciągnęła transparent dosyć obszerny, tam było napisane, że żądamy 6,8 proc. PKB i chcemy poprawy służby zdrowia. Poszłam za nimi, oni dołączyli po paru krokach do tego protestu - opisała

http://www.wykop.pl/ramka/3979263/w-tvp-info-magdalena-ogorek-wytknela-protestujacym-lekarzom-latte-w-kawiarni/
latte w kawiarni xD przecież to idzie za 5 zł kupić. Widać ile Ogórkowa musi zarabiać, skoro dla niej latte za 5 zł to wielki wydatek ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Arveit: Latte to taki przekaz podprogowy dla ich elektoratu wskazujący na coś ekskluzywnego i niedostępnego dla prawdziwych Polaków i tak dobrze, że nie przeliczali tego na ośmiorniczki
@Thon przecież z tej obserwacji nie wynika nawet, że to byli lekarze. Jest to prawdopodobne ale nic więcej. Ogórkowa próbuje złapać trochę światła reflektorów telewizyjnych, ot cała historia.
@Thon: najlepszy w tym całym towarzystwie jest dyżurny pisowski pieniacz z gazety polskiej czy innej szczujni. Któryś raz już się przewija w programach pseudopublicystycznych tvp, które widzę na wykopie i pluje na aktualnych przeciwników jedynie słusznej partii i najjaśniejszego Jarosława. był aktywny podczas szopki z sądami i teraz też. Wszechstronny ekspert.

to oczywiście jeden z tych roboli z PRL, którzy uważają, że za leżenie na styropianie może teraz w tym kraju