Wpis z mikrobloga

@Prettylittlepsycho:

Ma swoje własne pasje


Większość ludzi ma, niektórzy tylko uważają, że kosmetyki czy gry komputerowe to nie pasja - a to nieprawda.

dużo mamy wspólnych zainteresowań


To dobrze, jednak nie określa to w żaden sposób bycia ciekawym człowiekiem. Nawet dwa żule się ze sobą dogadają w kwestii choćby taktyk szybkiego wyżebrania piątaka na browara, ale czy to czyni z nich ciekawych ludzi?

wyznaje "uroda przeminie, charakter zostaje" przynajmniej mam nadzieję,
Pewnie "bądźcie ciekawymi ludźmi" oznacza, że trzeba lubić wychodzić z domu ze znajomymi i imprezować xD


@Dabel no szok i niedowierzanie, że nikt nie chce utrzymywać kontaktów z zamulaczem xD
@frogfoot: Oczywista sprawa, że nikt nie chce utrzymywać kontaktów z zamulaczami (poza innymi zamulaczami), dlatego ja na przykład unikam ludzi, którzy każdy weekend spędzali by w klubie i grzali tylko wódę (oczywiście w ramach before bo w klubie za drogo), bo są cholernie nudni i rozmawialiby tylko o tym jaki alkohol po promocji pili ostatnio, ewentualnie jakie opony kupić do ich golfów co by się bieżnik wolniej ścierał przy zaciąganiu ręcznego
@Dabel mocno odrealniony jesteś, no ale czego się spodziewać po piwniczaku xD

Kluby nie są miejscem na ambitne rozmowy, ale dziwnym trafem ja jakoś ciągle poznaję ciekawych ludzi - Hindus inżynier, który robi sobie wycieczkę po Europie, dwóch bliźniaków z Ameryki, szukających w Polsce swoich korzeni, Hiszpan bawiący się w ASG i zafascynowany polskimi jednostkami specjalnymi i w ogóle historią.

A ostatnio z kolegą po fachu - grafikiem - przegadałem całą kolejkę
@frogfoot:

mocno odrealniony jesteś, no ale czego się spodziewać po piwniczaku xD


A ty nudny, ale czego spodziewać się po przeciętniaku korposzczurze, praca 8-16, piwko w domu, a potem chlańsko w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kluby nie są miejscem na ambitne rozmowy, ale dziwnym trafem ja jakoś ciągle poznaję ciekawych ludzi


Dawałem kiedyś szansę klubom i za każdym razem byłem zawiedziony, już w kościele jest ciekawiej
gwarantuję Ci jednak, że zajmuję się ciekawszymi rzeczami niż siedzenie w robocie pół dnia i wypełnianie tabelek w excelu


@Dabel narazie to zajmujesz się przeglądaniem moich wpisów i za wszelką cenę próbujesz się do czegoś #!$%@?ć, tylko średnio ci to wychodzi.

A droższych niż twoja tygodniowa wycieczka na teneryfę, na którą zbierasz już od komunii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zazdrościsz robaku?