Wpis z mikrobloga

Kobiety się nie szanują.
Biorąc pod uwagę takie aplikacje jak #tinder i #badoo , większość dziewczyn szuka tylko bolca.
Nie mówię, że wszystkie, bo duża część szuka po prostu atencji.
Mam kilku znajomych (facetów), którzy siedzą na tych apkach i co jakiś czas ruchają nową laskę. I ruchają to dobre słowo, bo sami mówią, że nic więcej nigdy z tego nie będzie, bo jeśli laska "jest na telefon", to nie jest warta nic więcej.
Znam też (dalszą) znajomą, która aktywnie udziela się na tinderze. Jak jeszcze miałem z nią kontakt, to nie raz słyszałem, że umawia się to z nowym gościem. Z kolei jej filozofią życiową jest "dobrze się bawić". No cóż, pewnie przyjmowanie co nowych kutasów do ust niektórzy mają za dobrą zabawę...
Kiedyś ludzie nie wrzucali na instagrama, czy innego facebooka swoich półnagich zdjęć, teraz co druga laska musi pokazać większy dekolt, albo zdjęcie w bikini.
Żadna nie powie, że to dla lajków, chociaż wszyscy wiemy dobrze po co to robią... Chociaż facetów też nie będę bronił, bo mentalność takich ludzi jest prosta:
Laska wrzuca półnagie fotki - Może zarucham, to nie będę niemiły(chociaż wiem, że ona nie nadaje się na nic poważnego)
Znajoma wrzuca półnagie fotki - No spoko, wyzwolona, ładnie wygląda (może zarucham/ona taka nie jest, na pewno jest pożądna)

Żałosne

#niebieskiepaski #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek

PS.
Tak możecie pieprzyć, że macie tindera, żeby tylko pogadać i poznać nowych ludzi, ale i tak wszyscy dobrze wiemy czego oczekiwaliście w momencie jak go instalowaliście.

*Mówię tutaj o 99% kont na tinderze, a nie o wszystkich - informacja dla tych, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Muraku: ale w czym problem? Te laski wlasnie szukaja takich facetow - do poruchania. Dokladnie tak samo jak ci goscie lasek.
Szanuja sie tak samo jak i oni ;) Zreszta teksty o "szanowaniu sie" to bzdety. Ludzie po prostu lubia zabawe i s--s. Tak mezczyzni jak i kobiety.
  • Odpowiedz