Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ShadyTalezz: No właśnie o metal i jego odłamy mi się rozchodzi :P Dodatkowo pamiętam że dawniej pod koniec 90" i sam początek XXI muzyka metalowa była "na topie" z kim nie gadałeś albo słuchał fajnego metalu albo rapu. Teraz metal jest dość niszowy może nie tak jak jazz ale dni swojej popularności ma niestety za sobą, przeszkadza mi to tylko dlatego że ciężko będzie coraz bardziej spotkać różowego który też by
Teraz metal jest dość niszowy może nie tak jak jazz


@toxarz: no ja właśnie mam inne doświadczenia, zaskakująco dużo ludzi słucha metalu i często są to takie osoby po ktorych w ogóle tego nie widać, ale właśnie takiego metalu jak ty podałeś(czyli Nightwish, Iron Maiden itp.)
Natomiast takiego metalu jak ja słucham(m.in. poniżej), to faktycznie słucha niewiele osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale i tak znam ludzi
I.....0 - > Teraz metal jest dość niszowy może nie tak jak jazz

@toxarz: no ja wła...
@toxarz: zresztą spójrz na frekwencje na dużych metalowych koncertach, Iron Maiden we Wrocławiu w lipcu 2016 na koncercie zgromadził 38 tysiecy osób, nadal ten popularny i najbardziej znany odłam metalu jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych.